Nowy numer 21/2018 Archiwum
 • Gość
  13.08.2017 15:05
  Tylko jak się ma Bitwa Warszawska do dzisiejszych czasów, gdy jedynym bogiem jest dla Polaka pieniądz, a ludzie modlą się tylko o to, by im było dobrze?
  • Marek z UK
   14.08.2017 16:04
   Jeśli myślisz że jednym bogiem dla Polaka jest pieniądz to przyjedź trochę tu na zachód - zobaczysz co zachód myśli o bogu pieniądzu i sobie porównasz. A druga sprawa: bez pieniędzy żadnej wojny ani nawet bitwy we współczesnym świecie już się nie wygra, już szablą walczyć się nie da. II wś też wygrała przewaga gospodarcza i potencjał przemysłowy. I na koniec kawał: amerykański generał mówi "nie boję się wojny z Chinami, każde trafienie naszego pocisku niszczy każdy chiński czołg" chiński generał mówi "nie boję się wojny z usa, 3 nasze czołgi kosztują tyle co jeden amerykański pocisk" Jak myślicie? Kto wygra tą (miejmy nadzieję hipotetyczną) wojnę?
   doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama