Nowy numer 41/2019 Archiwum
 • zenek
  10.07.2017 16:37
  Piekne, gratuluję autorce i bohaterom. Zaufaj pierwszemu kamieniowi... jak to ładnie współgra z sytuacjami zaprezentowanymi w dzisiajszym pierwszym czytaniu: Jakub odnalazł kamień, na którym zmożył go sen. Odtąd z tym kamieniem dzielił los. Czyżewscy też dzielą los z kamieniem. Odrzuconym i przyjętym.
  doceń 0
 • JAWA25
  24.08.2017 19:44
  "Miłosz próbuje odpowiedzieć na pytanie, dlaczego przez tyle lat służył reżimowi warszawskiemu i dlaczego tak późno przejrzał. Ale odpowiedz ta jest „dialektyczna”. Wygląda to tak, jakby ktoś spytał: która jest teraz godzina? – na co otrzymałby odpowiedź: na wiosnę przylatują bociany. Miłosz od powiedziałby szczerze tylko enkawudzistom w ich demokratycznym MGB; my takich metod nie mamy.
  Miłosz pisze, że służył Krajowi, chociaż służył Bierutowi." http://kresy.pl/publicystyka/byly-poputczik-milosz/
  doceń 16

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL