Nowy numer 24/2018 Archiwum
 • Gość_Wtorkowy
  13.05.2017 14:12
  Andrzej Grajewski, a potem długo, długo nic...
  doceń 3
 • Fryderyk
  16.05.2017 19:57
  Dla Ślązaków Józef Piłsudski nie jest żadnym bohaterem. Nie wiem dlaczego jeszcze siedzi na koniu przed śląskimi urzędami:marszałkowskim i wojewódzkim?
  doceń 2
 • Maciej
  16.05.2017 22:53
  nie pierwszy i nie ostatni prawdziwy bohater, którego wykończyła "sanacja" (sanare - uzdrawiać, proponuję bardziej poprawną nazwę - venenacja od venenare - truć); Zagórski - poćwiartowany, Rozwadowski - otruty, Korfanty - otruty; Piłsudski i jego świta i wszyscy jego kumple socjaliści na śmietnik historii! Gloria heroibus ignominia latronibus!
  • Gość
   18.05.2017 21:46
   chyba nie wszyscy chcieli źle, mieli różne uwikłania do dzisiaj nie wyjaśnione, wystarczy popatrzeć jak kończyły osoby blisko związane z kierownictwem, wiedzące co nie co o kulisach polityki, Martha Thomas Zalewska, tak samo osoby wiedzące za dużo o polityce w innych krajach albo w jakiś sposób konkurencyjne w działalności politycznej, potem się można dziwić jakie błędy popełniano, ale to nie były zazwyczaj rzeczy przypadkowe, nie znamy II ligi osób, które o tym wszystkim decydowały, np. akurat taki Kazimierz Fabrycy dowodził w kampanii wrześniowej popełniając szereg błędów przy okazji mason, ale jakiś czas temu zaczęto usuwać w necie informację o przynależności do masonów u osób, które można by podejrzewać o działalność celowo szkodliwą
   doceń 0
 • paulus
  22.05.2017 09:43
  Żaden ..Kain nie możne być przez wierzących cholubiony i uznany za Abla.A kto planuje skrytobójczy napad na bliźnich ... jest terrorysta i nie ma nic z bohatera czy tez prawego chrześcijanina .Podpychanie takich postaci dzisiaj podsyca tylko dalej język nienawiści...a nie łagodzi sytuacji....bo zło należy dobrem zwyciężać.I to jest pierwsza powinność Chrystusowego patrioty...i przykazanie miłości.Stop złodzieja i morderca. Szczęść Boże.
  doceń 0
 • PanGoladkin
  22.05.2017 10:14
  Piłsudski jak wiemy z Dzienniczka św Faustyny i relacji jej spowiednika, został bardzo surowo osadzony przez Jezusa na sądzie szczegółowym, który było dane siostrze Faustynie oglądać. "Chociaż zdaje mi się, że miłosierdzie Boże za przyczyną Matki Bożej zatryumfowalo, to cierpienia tej duszy niczym nie różnią się od męk piekielnych". Dopiero po latach ks. Sopocko wyznał że zakazał pisania Faustynie, o kim mowa, więc przez lata była to anonimowa dusza. Jezus skomentował jej ta wizję w Dzienniczku "Oto czym kończy się pycha i próżność światowa". Cytaty z pamieci, sens zachowany.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji