Nowy numer 24/2018 Archiwum
 • tantkiewicz
  11.01.2017 19:18
  Trzymajmy się PRAWDY, Która jest wieczna i pokonała nawet śmierć.
  doceń 5
 • Gość
  11.01.2017 20:25
  "Na Konwencie Seniorów padła propozycja, by odwlec posiedzenie Sejmu może o parę godzin, może jeszcze dłużej, by w tym czasie prowadzić rozmowy na temat rozwiązania sytuacji. Jesteśmy gotowi na to przystać, pod oczywistym warunkiem, że posłowie PO opuszczą salę plenarną oraz, że złożą taką deklarację, jak inne kluby, że nie będą więcej blokować mównicy" - powiedział wicemarszałek Terlecki po spotkaniu władz PiS, w przerwie Konwentu Seniorów.

  Prawie się udało. A jak wiadomo prawie czyni wielką różnicę.
  doceń 0
 • Gość
  11.01.2017 20:27
  To jest genialne. PiS miał wszystko. Opozycję strzelającą sobie w stopy ze śrutówki, Skłóconego ze wszystkimi naburmuszonego Schetynę, Porto-Petru, strajkujących, którzy ledwo dychali i których nikt już nie oglądał, twardą i mocną narrację, że "nie ustąpimy warcholstwu"... Mieli wszystko z przewagą włącznie i... ustąpili dogorywającemu warcholstwu...
  doceń 1
 • Gość
  11.01.2017 21:20
  Hehehe, a po-wcy już się szykowali na męczenników kaczyzmu, brawo pan prezes PiS, brawo Kuchcinski
  doceń 4
 • Gość
  11.01.2017 23:35
  i BARDZO DOBRZE ZROBIŁ !!!! Szanujmy się ! A swoją drogą warto było patrzeć na miny i zezorientację okupantów sejmowych.
  doceń 2

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama