Nowy numer 25/2018 Archiwum
 • gut
  19.12.2016 17:10
  Pocieszające. ;)
  doceń 4
 • Gość
  19.12.2016 19:08
  Coraz lepsze felietony pana Jakuba... Czytałem z uśmiechem na ustach. Od poniedziałku rana wyczekuję kolejnych felietonów nt. bieżącej informacji, jeszcze tylko czekam na felieton Mistrza Franciszka : )
 • jureaz
  19.12.2016 20:13
  Ja bym tu jeszcze dodał cytat ze zlotych myśli nowoczesnej posłanki Kamilii Gasiuk-Pihowicz, która tak wypaliła "Używacie przemocy wobec ludzi, by limuzyna z politykami PiS wyjechała?!"
  Według tej rewolucjonistki, bezczelni politycy PiS powinni wysiąść z limuzyn i z pokornie pochylonymi głowami poddać się woli miłosiernie usposobionego ludu, przygotowywanego od dawna przez awangardę demolantów (jak mawiają źli ludzie) do złożenia szlachetnych wyrazów niezgody.
  Bowiem koncesję na stosowanie przemocy (którą jest także uniemożliwienie wyjścia czy wyjazdu) mają jedynie strażnicy demokracji, nawołujący wojsko i milicję jedynie do braterstwa a lud do rozrywki w stylu Hamasu i Majdanu oraz do zabawy z pisowcami w radosne wyskakiwanie z okien.
  doceń 8
 • Gość
  19.12.2016 21:05
  Wegry stały się dla nas przykładem demokracji i jak tak dalej pójdzie to od buga na wschód. To dopiero będzie rewolucja
  doceń 5
 • trzinaalli
  20.12.2016 11:08
  Już dawno można było zauważyć, że ci, którzy głosowali na Nowoczesną i PO popełnili błąd. Gdyby ich w Sejmie nie było, to nie byłoby też żadnych awantur, krzyków i blokad mównicy. Wykluczenie posła Szczerby z obrad to było za mało. Powinna być wykluczona cała Nowoczesna i PO. Wtedy rząd mógłby normalnie pracować, była by cisza, spokój... I zapewne już wtedy, gdy był procedowany projekt Ordo Iuris, mielibyśmy też przegłosowaną pełną ochronę życia, gdyby nie te krzyki i protesty.
  doceń 3
 • paulus
  20.12.2016 13:19
  Mistrz Franciszek ...powazny jak suszona sliwka w wigilijnym kompocie...a tu zagrodzili zakodowanych i robia sobie ..."Kyrk"...z ZOO....to prosimy im dostawic choinke..zeby sie mogli wyladowac...noooo powiesic granaty..no bombki...a zielonych o tablice nie dokarmiac..bo sieczki to "produkuja" ami za duzo..Szczesc Boze
  doceń 0
 • Magda
  20.12.2016 19:20
  Pisałam już pod artykuł Pana koleżanki i powtórzę: czy jako redaktora gazety katolickiej nie martwi Pana bardziej utrata autorytetu przez Kościół, który mało dyskretnie popiera PIS i który nie wyjdzie na tym dobrze, bo PISowi na Kościele zależy tylko po to, żeby zapewnić frekwencję. Autorytarne zapędy Kaczyńskiego wywołują sprzeciw i jeśli Kościół się nie odetnie, dla wielu będzie Kościół =PIS.
  doceń 6

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji