Nowy numer 41/2019 Archiwum
 • Gość
  19.10.2016 12:35
  "Rola księdza jest taka, żeby głosić prawdę. Nawet, jeśli trzeba, za prawdę oddać życie" -- No właśnie, a tej prawdy po kościołach coraz mniej się głosi. Nie mówiąc o wypaczeniach i herezjach, których jest coraz więcej, a przeciwko którym właściwie nikt nie występuje, oprócz grup wiernych, paru księży i nielicznych biskupów. Te czasy są pod wieloma względami jeszcze trudniejsze niż czasy ks. Popiełuszki, dlatego trzeba przypominać o jego świadectwie.
  doceń 4
 • Gość
  19.10.2016 13:28
  Pamiętajmy, że do dzisiaj sprawa śmierci nie została wyjaśniona. Jedyne wyjaśnienie, jakie istnieje, jest z czasów komuny, i wiemy o nim, że nie ma w nim prawdy. Wciąż jednak żyją ludzie, którzy za tę śmierć odpowiadają, żyją sobie spokojnie kaci i szpicle na emeryturach państwowych oraz kościelnych - tak są też Judasze. Tutaj więcej na ten temat: http://wojciechsumlinski.salon24.pl/732272,kto-naprawde-go-zabil A dobra zmiana nic nie robi - boją się reakcji różnych kręgów?

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL