Nowy numer 13/2024 Archiwum
  • Maluczki
    13.07.2016 10:30
    Światem rządzić nie może, ale mamoniarstwem i owszem!
    Gdyby ludzie nie zaprzedali się mamoniarstwu, to taki człowieczek mógłby sobie jedynie zrzędzić gdzieś w kąciku.
    doceń 2
  • Wolfram
    13.07.2016 11:38
    A to ciekawe. Taka postać jaką odtwarzał Al Pacino w Adwokacie diabła.
    doceń 3
  • tomaszz
    13.07.2016 14:30
    George to jeden z członków władzy światowej i nie najważniejszy i nie najmożniejszy. Działania m.in. Sorosa mają doprowadzić do nowego porządku świata "NWO".
    Komisja trójstronna i Grupa Bilderberg były i są forum, na którym najwięksi finansiści planują i dyskutują w jaki sposób jeszcze bardziej zaprzęgnąć ludzi by na nich pracowali. To tak w skrócie.
    Może twardych dowodów na to nie ma, ale jak się obserwuje to co się dzieje na świecie w tym kontekście to układanka ładnie się układa.
    Wpisuje się to też w to co mówi Apokalipsa, ale w Apokalipsie zwycięża Bóg dlatego nie bójmy się. On broni swoje dzieci.
    doceń 5
  • gut
    13.07.2016 21:11

    Świetny, przekrojowy artykuł! Władca marionetek = Globalny, Wielki Szu<

    doceń 4
  • Smok Wawelski
    14.07.2016 10:08
    „Jestem aniołem, który chce ratować świat”.

    Tjaaaa... Trudno się z tym nie zgodzić, tylko należy pamiętać że wśród aniołów są też te upadłe. Nie daję odpowiedzi który anioł sprawuje pieczę nad działaniami Sorosa.

    Niedawno Soros w wywiadzie powiedział - "zawsze miałem poczucie boskości, dziś muszę powiedzieć że odnajduję w sobie coraz więcej cech boskich".
    doceń 4
  • mojses
    14.07.2016 18:48
    "Jeśli ukradłeś, popełniłeś oszustwo lub dopuściłeś się korupcji, w XXI wieku trudno będzie ci ukryć zdobyty nielegalnie majątek" – pisał w kwietniu 2015 r. na Twitterze Ramón Fonseca. Ujawnione rok później dokumenty i międzynarodowe śledztwo dziennikarskie wskazują, że prowadzona przez niego i Jurgena Mossacka kancelaria specjalizująca się w zakładaniu spółek w podatkowych rajach pomagała to robić przez całe lata"
    doceń 4
  • Gość Dariusz Kusza Witam
    06.11.2016 02:41
    Pycha tej osoby o nazwisku Schwartz "plująca" na swoje również pochodzenie (Węgierskie)mówi sama za siebie...Jest również Żydem-kwestia jakim;)?,bo Tora nie nakazuje zarozumiałości,więc pozostaje tylko Talmud...czyli wszyscy w temacie...Na szczęście ów ma już 86 lat....prędzej niż dalej świat uwolni się od niego...Dodam,że często osobom ponoszącym fiasko w życiu prywatnym(2 rozwody),często brakuje empatii,i starają się sobie rekompensować straty na tym polu w innych sferach własnego życia...
    doceń 0
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Jacek Dziedzina

Zastępca redaktora naczelnego

W „Gościu" od 2006 r. Studia z socjologii ukończył w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Pracował m.in. w Instytucie Kultury Polskiej przy Ambasadzie RP w Londynie. Laureat nagrody Grand Press 2011 w kategorii Publicystyka. Autor reportaży zagranicznych, m.in. z Wietnamu, Libanu, Syrii, Izraela, Kosowa, USA, Cypru, Turcji, Irlandii, Mołdawii, Białorusi i innych. Publikował w „Do Rzeczy", „Rzeczpospolitej" („Plus Minus") i portalu Onet.pl. Autor książek, m.in. „Mocowałem się z Bogiem” (wywiad rzeka z ks. Henrykiem Bolczykiem) i „Psycholog w konfesjonale” (wywiad rzeka z ks. Markiem Dziewieckim). Prowadzi również własną działalność wydawniczą. Interesuje się historią najnowszą, stosunkami międzynarodowymi, teologią, literaturą faktu, filmem i muzyką liturgiczną. Obszary specjalizacji: analizy dotyczące Bliskiego Wschodu, Bałkanów, Unii Europejskiej i Stanów Zjednoczonych, a także wywiady i publicystyka poświęcone życiu Kościoła na świecie i nowej ewangelizacji.

Kontakt:
jacek.dziedzina@gosc.pl
Więcej artykułów Jacka Dziedziny

 

Zobacz także