Nowy numer 42/2019 Archiwum
 • Eee
  05.06.2015 12:16
  Na Czerskiej nic nowego. Znowu coś przekręcili i zaczęli bić pianę - wszystko wedle znanego schematu.

  Mój komentarz do komentarza: GW naprawdę nie jest warta komentarza, szczególnie samego rzecznika Kardynała.
  doceń 21
 • swoj
  05.06.2015 12:29
  Gazeta wyborcza to pismo komunistyczne peo !1 Oni nawet jalepsze intencje czlowieka przekrztałacą na atak na kościół i ludzi pragnących prawa dla kazdego człowieka równego!Moim zdaniem te szmatławiec nie powinien istnieć w RP !! Rozumiem krytke ale nie perfidie jaką robi ta gazeta!
  doceń 17
  • jarek
   05.06.2015 18:22
   Stanisław Dziwisz do prezydenta Dudy: Liczymy, że od sierpnia w Polsce będzie lepiej


   www.niezalezna.pl

   http://niezalezna.pl/67716-stanislaw-dziwisz-do-prezydenta-dudy-liczymy-ze-od-sierpnia-w-polsce-bedzie-lepiej


   To kto tu klamie?
   • Repl
    05.06.2015 22:56
    Niestety tak u nas wygląda dziennikarstwo - jeden od drugiego odpisuje zamiast korzystać z własnych źródeł informacji i sprawdzać. Nawet, jeśli "informacje" są z takiego źródła, jak GW. A teraz Niezależna ma za swoje. Może to ich czegoś nauczy. Oby!
    doceń 4
    0
   • Savonarola
    06.06.2015 03:53
    Pewnie Niezalezna.pl tez ...nadinterpretuje slowa kardynala Dziwisza.
    doceń 0
    0
 • nok
  05.06.2015 13:01
  Gazeta Wybiórcza to rynsztok !!
  Ale zostało wam PeŁowcy już niewiele dni i na pośredniak !!!
  doceń 12
 • MarcinS
  05.06.2015 13:05
  "Cieszymy się, że jest wraz z nami prezydent elekt, dla którego prosimy od Boga o pomoc w spełnieniu wszystkiego, o czym marzy społeczeństwo. Niech to marzenie stanie się rzeczywistością"
  Część społeczeństwa marzy, aby prezydent elekt ustąpił albo chociaż przestał kłamać.
  Jest szansa, że to się spełni?
  doceń 0
 • dertykolop
  05.06.2015 14:13
  Przecież to nie była nadinterpretacja tylko zwykła manipulacja i kłamstwo! Tym się specjalizuje gazeta wyborcza (z małej litery bo nie mam dla nich szacunku...)
  doceń 18
 • kb
  05.06.2015 15:47
  na dowód:
  https://www.youtube.com/watch?v=yPfmgGF7Ioc&feature=youtu.be&t=2m16s
  doceń 5
 • Anonim (konto usunięte)
  05.06.2015 17:24
  Gdyby Homilia była wygłoszona, jak by należało,
  o tajemnicy Bożego Ciała i udziału w tym ludu Bożego, nie miałaby Gazeta wyborcza pretekstu do nadinterpretacji,
  jak to inni KULAwo...określają....
  • AS
   05.06.2015 17:39
   Drogi Tambaran, Gdybyś był na procesji, (albo poszukał rzetelnej informacji) to byś wiedział, że homilie owszem były i to 4 przy każdym ołtarzu, a słowa do Prezydenta były wypowiedziane po liturgii.
   • Anonim (konto usunięte)
    06.06.2015 12:35

    As,podobasz mi się, że mi wyjaśniasz sytuację i
    że też nadinterpretacją 'zgrzeszyłem"
    ...Ale nie żądaj też ode mnie cudu, żebym na to, co wyczytałem w GN jeszcze tam poszukiwał rzetelnej informacji, bo przecież sprawa tego nie wymagała.

    doceń 0
    0
  • Repl
   05.06.2015 18:41
   > Gdyby Homilia była wygłoszona, jak by ...

   Gdyby homilia była wygłaszana, tak jak by tego sobie życzy GW i Ty, to by ks. kardynał zasłużył na pochwałę. Nie musiałbyś tez jej słuchać.

   Jednak nie była, i Bogu dzięki.


   doceń 4
 • sayo44
  05.06.2015 17:37
  Religia jest ważna. Kościół jest swięty, Chrystus jest królem, ale mieszanie wszystkiego w jednym czasie i miejscu to też jest lypa... I jeszcze tak jakby kto kość rzucił psu i Gazeta Wybiórcza ją podjęła... oj jeszcze doszukają się tam antysemityzmu, a Dziadek Dudy okaże się że wsypywał cyklon do komory
  doceń 0
 • dziecko
  05.06.2015 18:50
  Musimy niestety komentować ten szajs( gw) bo oni chcą nas zepchnąc na margines. Manipulacja michnika polega na gęganiu i jeszcz raz gęganiu kłamstw - tak kiedyś sam powiedział u lisa tego kolegi karolaka. Musimy walczyć cały czas, nawet już zamówili dodatkowych hajterów - oszustów.
  doceń 5
 • Eugeniusz_Pomorze_
  05.06.2015 20:36
  Gazeta Wyborcza, to gazeta... antysemicka! W kampanii wyborczej to ta gazeta zachowała się po faszystowsku pisząc o żydowskim pochodzeniu ojca żony Andrzeja Dudy...

  Fuj Gazeto na Wybory dla czerwonych i brunatnych kandydatów...!
  • Abel
   07.06.2015 13:18
   Nie tylko prezydent - elekt ma tescia pochodzenia zydwskiego.Wypominano innym,ze maja zony,ojcow,
   matki Zydow..Antysemityzm,mysle wyciszy sie lub wycisza go prawdziwi Polacy.Po co od razu Eugeniusz napisal,ze GW jest faszystowska.Pocztaj wiersz o dr Kahanie.
   doceń 0
 • max
  05.06.2015 22:56
  Z Żoną Andrzeja Dudy to jest prawda ma pochodzenie Żydowskie jej dziadek jest Żydem GW nie skłamała. Co do słów kard. Dziwisza mijają się z tak wielkim świętem katolickim jakie jest Boże Ciało kard. Dziwisz powinien głosić lekcję katolicyzmu czym dla nas Katolików jest tak ważne święto. Dzieci były więc ich mało interesowały poglądy kard. Dziwisza na temat Dudy czy in vitro. Ja nie cierpię jak w tak ważne święto księża zabierają głos o in vitro czy innych sprawach nie związanych z Bożym Ciałem.
  • Eugeniusz_Pomorze_
   06.06.2015 08:59
   Maxie, nie napisałem, że GW skłamała w sprawie pochodzenia ojca żony Andrzeja Dudy, tylko, że Wyborcza zachowała się po faszystowsku pisząc o tym. Jasne przecież jest, że nie napisała tego po to tylko, żebyśmy o tym wiedzieli, lecz po to, żebyśmy w potencjalnych swoich wyborach wobec kandydata p.Andrzeja Dudy zachowali się, jak typowi antysemici, odrzucając go od razu, tak na: "Dzień dobry"...

   Jednym słowem to pismo, znane ze ścigania antysemitów, tym razem SAMO użyło antysemickiej nienawiści do tego kandydata na prezydenta, który nie spodobał się temu pismu najbardziej. Takiego zachowania nie powstydziłby się przecież nawet Józef Goebbels...!
   doceń 3
  • Eugeniusz_Pomorze_
   06.06.2015 09:09
   I jeszcze jedno Maxie. Ks.kard. Stanisław Dziwisz wystąpił w Boże Ciało krótko w obronie dzieci poczętych. Czy gdyby wystąpił w tak ważne święto, w... Twojej obronie, to też byś nie mógł tego scierpieć...?
   doceń 4
  • Scott
   06.06.2015 09:29
   Witam nowego Klikacza. Do tak totalitarnego poziomu tekstu, nie zszedł jeszcze nawet żaden członek PO, który się tutaj wypowiadał. Informuję Cię uprzejmie że mieć tak jak chcesz, to możesz swój pokój, z tymi meblami co kupisz za posty 3zł/sztukę. A nie kazanie Arcybiskupa Kościoła Katolickiego.
   doceń 1
 • AmsDam
  06.06.2015 09:29
  "Najlepiej" by było, gdyby ks. kardynał Dziwisz wysłał manuskrypt homilii przed wygłoszeniem do "zrecenzowania" na Czerską. Skąd my to znamy?

  Za komuny "recenzowano" artykuły, książki itp. w Warszawie na Mysiej, albo je dopuszczając do publikacji, albo nie. Głównego Urzędu Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk dbał o to, żeby komunistycznej ideologii nikt nie podważał, ani "wiodącej roli" PZPRu. Cięte języki nazywały to cenzurą.

  Po 1989 ludzie z Czerskiej dalej "recenzowali" dbając o ciągłość całego procesu. A ponieważ nie mogli i nie mogą tego robić przed publikacją, uderzają w autorów po publikacji, jeśli coś nie odpowiada głoszonej przez nich ideologii lub podważają władzę partii, które wspierają. Negatywna opinia z Czerskiej powodowała natychmiastową utratę dobrego imienia, ostracyzm w środowisku, a często i utratę pracy. I nie było żadnego prawa do obrony. Tekst w wiadomym organie prasowym był dowodem ostatecznym i niepodważalnym, a zarazem wyrokiem, od którego nie było instancji odwoławczej - poza samym organem, ma się rozumieć.

  Trochę się jednak w tej sprawie zmieniło. Kiedyś autorzy panicznie się bali Czerskiej. Dzisiaj takiego panicznego strachu już nie ma, i jakby ludzie mniej są skorzy do szykanowania na podstawie donosów prasowych wiadomego organu prasowego, no chyba, że chodzi o funkcjonariuszy PO lub Ruchu Palikota. W Gdańsku np. po donosie tego organu, Wojewoda rozważa zwolnienie dyrektorki szkoły, bo nie chciała zwolnić z pracy matki Marysi Kołakowskiej po donosie wspomnianego organu:

  http://m.niezalezna.pl/67746-tylko-u-nas-zwolnia-dyrektorke-bo-nie-chciala-wyrzucic-anny-kolakowskiej

  Dla tych co nie pamiętają, Marysia Kołakowska zaprotestowała przeciwko bluźnierczej sztuce Golgota Picnic i za to była szykanowana.
  doceń 4
 • Ben
  08.06.2015 13:31
  Kto zdrowy na umyśle czyta tę gadzinówkę Aarona Szechtera .
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL