Nowy numer 42/2019 Archiwum
 • myśliwy
  25.05.2015 10:07
  Jeśli kolejna kampania, jak wieszczy Sz. Redaktor, będzie prowadzona w podobnej retoryce, to... brak słów.

  Tylko tacy ludzie (tj. posługujący się retoryką szaleńców) w tym kraju mają szansę na poparcie? Naprawdę?
  doceń 2
 • yu-ko
  25.05.2015 10:12
  Czekam aż p.Duda zrealizuje to co obiecał. 25. V.2016 r na emeryturę idziemy do 65-roku życia ! Obniżona kwota wolna od podatku ! Jeśli nie to obiecał podać się do dymisji.
  doceń 0
 • Anin
  25.05.2015 10:47
  "...Powstań,Ty,który sądzisz ziemię,
  daj pysznym odpłatę!
  Jak długo występni,o Panie,
  jak długo będą się chełpić występni,
  będą pleść i gadać bezczelnie,
  i przechwalać się będą wszyscy złoczyńcy?
  Lud Twój, o Panie,depczą
  i uciskają Twoje dziedzictwo,
  mordują wdowę i przychodnia
  i zabijają sieroty..."

  Fragment PSALMU 94 "WOŁANIE O SPRAWIEDLIWOŚĆ"
  doceń 12
 • magis
  25.05.2015 11:26
  Słabo widzę tę pokorę u przegranych. Michnik już wie, że nie będzie demokracji, Celiński dowodzi, że Suweren nie zawsze jest nieomylny, i że teraz jest właśnie ten moment słabości, media piszą o przegranej obozu demokratycznego, język nienawiści i szczucia w stylu Partii Miłości od samego początku, albo i wcześniej, nastrój żałoby, jak to słusznie zauważa Paweł Kukiz. Ale cóż, "trwają Wiara, Nadzieja i Miłość, z nich zaś największa jest Miłość"!
  doceń 11
 • Anka
  25.05.2015 12:05
  Identycznie niemal odczucia miałam i ja po wysłuchaniu przemówień obu panów. Ciekawi mnie teraz jak będą zachowywać się mainstreamowe media, czy będzie podobna nagonka, zanim cokolwiek będzie można zrobić, tak jak to było po dojściu PiSu do władzy. Bardzo cieszę się, że właśnie te media mocno tracą siłę oddziaływania na rzecz internetu, gdzie prawo głosu ma każdy człowiek, a nie jedynie potomstwo oddanych partii komunistów.
  doceń 9
 • Piotr
  25.05.2015 13:34
  Pan chyba swoim komentarzem walczy z własnymi wiatrakami. Niby że oni tacy nie-demokratyczni? Że już niby Mordor atakuje?

  Proszę się tak nie przejmować. Spór i debata dalej się toczą.

  Oni tak mają że lamentują, autoanalizę prowadzą, koniec świata wieszczą. Tak działają ludzie którzy z publicystyki żyją i światu się przyglądają, podczas gdy on bez ich wiedzy i zachęty się zmienia.

  Państwo niepokorni trochę inaczej mają, bo też lamentują że spisek się dzieje, ale dziś jakoś im nie wyszło, szczelina powstała i Mordor się zachwiał. Zatem ludzkim językiem przemówili. Jaka szkoda że dwie strony się tylko lamentem zamieniają.
  doceń 0
 • gut
  25.05.2015 14:01
  Więcej pokory.
  doceń 5
 • Eugeniusz_Pomorze_
  25.05.2015 16:53
  Wybory wygrał LEPSZY, bo wygrał wśród elity zawodowej Polaków tj. wśród tych, którzy zaryzykowali i żyją i pracują zagranicą. Emigracja zdecydowanie zagłosowała na p.Andrzeja Dudę...
  Przegrał, zaś OBIEKTYWNIE GORSZY, a gorszy dlatego, że zdecydowanie wygrał wśród... przestępców. Pensjonariusze polskich więzień gremialnie zagłosowali na obecnego p.Prezydenta..., wiedzą kto jest ich przyjacielem...

  No comment.
  doceń 1
 • autohr
  26.05.2015 08:39
  Jak swój wygrywa to święto demokracji a jak nie swój to spisek i sfałszowane wybory jak Komorowski mówi o agresji to brak mu pokory a jak Kaczyński na ulicy śpiewa ,,ojczyźnie wolność racz przywrócić Panie obrażając tym miliony uczciwie pracujących i płacących uczciwe podatki Polaków to wielki patriota
  Teraz się módlcie żeby Pan Duda nie prubował spełniać tego czego naobiecywał bo zrujnóje ten kraj do reszty i wywiozą go na taczkach ci sami co na niego głosowali
  • jj
   26.05.2015 11:44
   Korepetycje z ortografii to chyba u samego pana prezydenta brałeś !
   doceń 0
 • saherb
  27.05.2015 11:29
  Z jednej strony hasłem wyborczym B. Komorowskiego jest słowo "zgoda i bezpieczeństwo", a z drugiej strony używa słowa "bitwa", czym zaprzecza samemu sobie. Nie może być ani zgody, ani bezpieczeństwa, jeśli ktoś prowadzi "bitwę".
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL