Nowy numer 14/2020 Archiwum
 • goscimira
  01.01.2014 10:32
  Dobry artykuł, tylko co on wniesie? Zachód w źle rozumianej tolerancji sprowadził cały ten świat barbarzyńskiego islamu do siebie. Sami sobie zbudowali konia i wprowadzili do niego zabójców. Nie radzą sobie bo w przeciwieństwie do islamistycznych krain śmierci mają wszędzie w każdej swojej dziedzinie życia gospodarczego, społecznego czy politycznego islamistów, którzy skutecznie blokują szkodzą, mieszają. Spójrzmy na Francję, Szwecję, Anglię i inne kraje, gdzie islamiści już krzyczą o wprowadzaniu ich praw. Gdzie kobiety wyglądające jak czarne monstra mówią Europejką, że są nie odziane, że My Europejczycy będziemy w piekle, a oni mordercy w niebie.
  To jest ta cała tolerancyjna demokracja rozleniwionego zachodu, który usiadł na lurach i stracił czujność.
  Aby tej hydrze ukręcić łeb to cały Zachód musi wreszcie się obudzić i ruszyć jak kiedyś ramię w ramię na islamistów. Oni nie mogą w źle rozumianej przez zachód tolerancji sprawiać byśmy byli niewolnikami i ofiarami we własnych krajach.
  Jeśli islamiści u nas nie poczują silnej ręki na nic wszelkie interwencje. A zachodnie rządy skażą nas na islamskie piekło pod butami ludzi wyzutych z człowieczeństwa.
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Polecamy

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama