Nowy numer 42/2019 Archiwum
 • Stanisław_Miłosz
  23.11.2012 01:53

  Kiedyś, jeszcze za komuny gdy kolega w mojej firmie robiąc jakąś statystykę powiedział szefowi "Milion w te, czy milion w tamte, jakie to ma znaczenie?" to wyleciał natychmiast na zbity pysk z wilczym biletem.*/

   

  Dziś, za postkomuny, pewnie dlatego że i pieniądze nie te, i większy szacunek dla człowieka, pana premiera Tuska za miliard w tę, czy miliard w te nikt z pewnością z roboty nie wywali. Przeciwnie, gdy już zmęczony służbą Polsce zechce odejść z fotela premiera, dostanie list pochwalny otwieracjący wszelkie drzwi nie tylko w Europie.
  To dowód na to jak wielki krok cywilizacyjny uczyniliśmy od tamtych ciemnych czasów.

   

   

   

  */ W tamtych czasach praktykowało sie jeszcze tzw. świadectwo pracy i otrzymywało się je nawet wtedy, gdy się go nie chciało otrzymać. A na dodatek, po linii "kadrowej" i "partyjnej" zakłady przekazywały sobie papiery o zwalnianym/zatrudnianym pracowniku. Dziś, jak każdy wie, takich wstrętnych praktyk się nie praktykuje.

   

  doceń 0
 • Krzysiek
  23.11.2012 09:40
  >>Polska się nie zgadza, ale "nasze postulaty nie są obliczone na blokowanie" - mówi premier Donald Tusk.<<
  Cóż za patetyzm "Polska się nie zgadza" - "Mój rząd się nie zgada", to ma sens.
  Premierze powierzone ci zostało piastowanie władzy - nie jesteś Polską i narodem polskim - jesteś tylko reprezentantem w wąskim określonym obszarze nazwijmy to politycznym.
  • przetłumacz na nasze
   23.11.2012 16:47
   Polska się nie zgadza, ale mój rząd ma to w głębokim poważaniu.
   doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL