Nowy numer 21/2020 Archiwum
 • YNKAO
  20.05.2020 15:00
  Kto sprawdza wiarygodność tych wynalazków. Zmarł młody mężczyzna nie udzielono mu pomocy na czasie.Korona pierwsza , człowiek na drugim miejscu.W jednym laboratorium test wyszedł dodatni w drugim ujemny . Co to wszystko ma znaczyć . Kto odpowiada za tę szopkę i czy kiedykolwiek odpowie . Nie dobijamy się nawzajem . Pozdrawiam
  doceń 3
 • PiotrPawel
  20.05.2020 15:17
  Jaka jest wiarygodność testów które przeprowadza się na górnikach? Kto i skąd je zamówił?
  doceń 3
 • PiotrPawel
  20.05.2020 15:21
  Czy jest może tak jak w przypadku testów w Tanzanii? Jak podaje gazeta "Rzeczpospolita" : ".. prezydent Tanzanii John Magufuli poddał pod wątpliwość liczbę zarażonych w kraju i zlecił przeprowadzenie laboratoryjnego badania testów, którymi posługiwali się lekarze, a także samej placówki. Prezydent tego kraju uznał, że istnieje możliwość sabotażu albo przekupstwa pracowników, gdyż osoby mające pozytywny wynik na obecność w organizmie SARS-CoV-2 moga wcale chore nie być. Uznał, że winni wszystkiemu mogą być technicy, sprzęt (wraz z testami). Na zlecenie Magnufuli przeprowadzono badania, w których testy zastosowano u zwierząt, owoców czy składników pochodzenia roślinnego. Testy wykazał obecność koronawirusa u kozy, papai i przepiórki. Prezydent Tanzanii poinformował też, że dyrektor Laboratorium Zdrowia Publicznego w Tanzanii i kontroler jakości zostali zawieszeni w obowiązkach, a sprawę zbada komisja powołana przez tanzańskie ministerstwo zdrowia."
  doceń 1
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama