Nowy numer 27/2020 Archiwum
 • podajnik
  29.04.2020 13:01
  7 miejsce w sondażach i od razu taka panika?
  Hanna Gronkiewicz w roku 1995 też zaczynała wysoko, a skończyła marnie.
  Niestety nie wystarczy być uśmiechniętym i mieć wspaniałych dziadków.

  Dla obrony naszych europejskich wartości takich jak demokracja, trzeba iść i zagłosować pani Kidawo. Ojczyzna tego wymaga.
  Gdyby wybory zostały przesunięte w sytuacji gdy jesteśmy jednym z najlepiej radzących sobie z epidemią krajów na świecie to z pewnością sam Borys Budka oskarżałby kaczystowski reżim o uzurpowanie sobie władzy.

  Mamy dziesięciokrotnie mniej zachorowań niż USA, siedmiokrotnie mniej niż Niemcy, dwukrotnie mniej niż Czechy. W przeliczeniu na milion mieszkańców.

  Nie widzę problemu by odbyły się wybory stacjonarne przy zachowaniu wszystkich zabezpieczeń.
  doceń 9
 • morfeo
  30.04.2020 17:19
  "Nie mówimy o kolejnych terminach, na razie skupiamy się na tym, żeby tę "usługę pocztową" odesłać do kosza". Kwintesencja działań opozycji - nie mamy żadnego lepszego pomysłu, zależy nam tylko na wyrzucaniu do kosza.
  doceń 2
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama