Nowy numer 28/2020 Archiwum
 • jurek
  23.04.2020 16:02
  jurek
  jak zwykle szczegół - sondaz był robiony pośród "osób deklarujących udział w wyborach"
  doceń 9
 • CSOG
  23.04.2020 16:23
  Komisja Europejska chce
  Komisja Europejska chce, by wyborami w Polsce zajęła się Rada UE. Unijny komisarz ds. sprawiedliwości Didier Reynders poinformował w czwartek, że chce, by kwestią planowanych w Polsce wyborów zajęła się Rada UE w ramach procedury z art. 7 unijnego traktatu. (PAP)

  No teraz to chyba UE będzie nam organizowała wybory, albo może nawet wybierała prezydenta :)))
  Do Francji i Bawarii UE zastrzeżeń nie ma :((
  doceń 7
 • dirk
  23.04.2020 18:12
  Można być przekupniem, próbującym sprzedać tandetny towar, a mimo to robić to uczciwie. Nikt nie będzie miał do niego pretensji, jeśli będzie wiedział co kupuje, albo czego nie. Jeśli się jednak kręci, opowiada bzdury, mydli ludziom oczy licząc na ich naiwność, albo mówi im to co chcieliby usłyszeć, człowiek staje się oszustem, traci szacunek i wiarygodność, a to już całkiem pozbawia towar szans na sprzedanie. Ludzie nie lubią być oszukiwani, nawet przy bardzo promocyjnej cenie. Prawda, Panie Szłapka? No bo jaki może być bardziej wiarygodny sondaż, czyli zbliżony do rzeczywistego wyniku wyborów, niż zapytanie tych, którzy rzeczywiście wezmą w nich udział? Jaki niby wpływ będą na niego mieli ci co nie przyjdą, i o co można by ich zapytać, a oni co odpowiedzieć? Nie przyjdzie Pan, ale na kogo będzie głosował? Głupie, nie? Zaklinanie rzeczywistości nic nie pomoże, a tylko ośmieszy i skompromituje i tak już śmieszną ofertę do reszty.
  doceń 6
 • velario-new
  24.04.2020 00:47
  Ludzie rozsądni nie będą uczestniczyć w wyborach w maju, bo bardziej cenią zdrowie i życie - swoje oraz innych. Pozostali to faktycznie w większości zwolennicy Andrzeja Dudy.
  doceń 13
  • halinkaa
   24.04.2020 09:57
   kartka ze skrzynki cię zarazi, ciekawe co na to specjalista i to nie od zakaźnictwa
   doceń 5
  • dirk
   24.04.2020 16:37
   I tym to sposobem, nieodpowiedzialny ciemnogród wygra wybory. Ale wygra i będą wygrane.
   doceń 1
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama