Nowy numer 29/2020 Archiwum
 • anioł 4
  16.04.2020 11:31
  Sit Deus salutaret Eum
  doceń 2
 • teofanes
  16.04.2020 13:32
  Oby dobry Bóg dał jeszcze Papieżowi Benedyktowi XVI długie lata życia. Dopóki żyje w Kościele jest bezpieczniej, nawet jeśli nic nie mówi a tylko się modli. Drogi Benedykcie wielkie dzięki za 8 lat jakże mądrego i pobożnego kierowania naszym Kościołem. Bóg zapłać za twoje encykliki, adhortacje, przemówienia, kazania, za każde twoje słowo, wypowiadane z myślą o Bogu.
  doceń 6
 • Pani bieda
  16.04.2020 15:54
  Prawdziwy wikariusz Jezusa Chrystusa. Módlmy się dziękując Bogu za jego pontyfikat o to, że pozostawił nam prawdziwe wskazówki życia chrześcijańskiego wiernego tradycji i nauczaniu Kościoła Katolickiego. Maryjo chroń swoim płaszczem swojego wiernego sługę Benedykta XVI
  doceń 3
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama