Nowy Numer 16/2024 Archiwum
  • CSOG
    27.03.2020 12:38
    I tak dałem piątkę.
    Cały artykuł, rewelacja. Aż się uśmiechnąłem, że w tak ciężkich czasach, można wykrzesać ( w przypadku czytelnika odnaleźć) tak lekki tekst, swobodnie podchodzący do nowych zjawisk. Życie. Inne. Wciąż kolorowe, tętniące choć w węższej przestrzeni i mniejszej kubaturze, dźwięczne innymi niż dotychczas melodiami. Rady jak najbardziej trafne i słuszne i podane również lekko, w tych cięższych czasach. I wszystko było pięknie do momentu Gwiezdnych Wojen. Mocy również nam potrzeba, zapewne więcej niż sami jej mamy i mieć możemy. Tym bardziej wolałbym się pożegnać słowami, które jeszcze pięćdziesiąt lat temu ( ma prawo pani redaktor nie pamiętać ale może dziadkowie opowiadali) nie budziły najmniejszego wstydu ni zdziwienia: Boże dopomóż. A jeszcze lepiej Bóg z wami. A dziś czas taki że bez zająknięcia powinien nam przyjść dobrze znany naszym dziadkom krótki akt strzelisty pożegnania: "Niech Pan Bóg będzie z nami" :)
    Wówczas tak niezbędny nam dziś power, sam pewnie się znajdzie. Nawet w megawatach :)
    doceń 4
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Agata Puścikowska

Dziennikarz działu „Polska”

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. Od 2006 r. redaktor warszawskiej edycji „Gościa”, a od 2011 dziennikarz działu „Polska”. Autorka felietonowej rubryki „Z mojego okna”. A także kilku wydawnictw książkowych, m.in. „Wojenne siostry”, „Wielokuchnia”, „Siostra na krawędzi”, „I co my z tego mamy?”, „Życia-rysy. Reportaże o ludziach (nie)zwykłych”. Społecznie zajmuje się działalnością pro-life i działalnością na rzecz osób niepełnosprawnych. Interesuje się muzyką Chopina, książkami i podróżami. Jej obszar specjalizacji to zagadnienia społeczne, problemy kobiet, problematyka rodzinna.

Kontakt:
agata.puscikowska@gosc.pl
Więcej artykułów Agaty Puścikowskiej

Zobacz także