Nowy numer 15/2020 Archiwum
 • pawell
  23.03.2020 09:01
  Szacunek za opanowanie i profesjonalizm. Szkoda, że są też ludzie (wystarczy poczytać komentarze na FB pod tym artykułem) których wiara w totalną opozycję tak zaślepiła, że są w stanie uwierzyć w 1000 testów które są w Polsce, w ukrywanie chorych, masowe, potajemne pogrzeby ofiar a może nawet w to, że wirusa osobiście przywiózł i rozpylił Kaczyński.
  doceń 20
  • pogodzona
   23.03.2020 10:24
   Daj spokój, nie powtarzaj tych bezmyślności. Weź Różaniec, telefon, rób, co możesz dobrego. Niech Pan Bóg błogosławi!
   doceń 6
 • pogodzona
  23.03.2020 10:22
  Panie Ministrze, ogromne wyrazy szacunki i wdzięczności za zaangażowanie w tę walkę! Niech Pan Bóg chroni Pana, obdarza siłą, dobrymi pomysłami i skutecznością działania. Modlimy się także za wszystkich Współpracowników, tych bardziej i tych najmniej widocznych. I dla wszystkich ludzi - o opanowanie i cierpliwość, o mądrość. O Miłość wzajemną.
  doceń 19
 • seitz
  23.03.2020 12:34
  Czekam na kolejne radykalne kroki w celu spowolnienia zachorowań.
  Powstrzymanie transportu publicznego. Zakaz zgromadzeń. Nakaz noszenia osłony ust i nosa. Nakaz otwarcia sklepów spożywczych przez całą dobę. Wpuszczanie pojedyńczych osób na teren sklepu zależnie od powierzchni. Minimalny paragon 100zł tak żeby rzadziej do sklepu przychodzić. Jest wiele możliwych rozwiązań, tylko trzeba czeskiej odwagi. Dla dobra ogółu wszyscy to z pewnością zaakceptują.
  doceń 1
 • qrde_blade
  23.03.2020 13:55
  Scenariusz włoski obnażył masońskie plany dyskretnie szykowane dla wystrachanej Jewropy pod NWO rządami ( jak raczył mawiać JKM ) Jego Ekselencji Władymira Władymirowicza Putina. Jak na razie to STARANNIE WYEDUKOWANE SINOKRWISTE ELYTY gonią w piętkę i tylko RUSCY jak widać mogą INACZEJ zarazić ZARAZIE. Tymczasem lekarstwo dla zarażonych w początkowej fazie jest banalne w swej prostocie i POWSZECHNIE ZNANE. Lekarstwem tym są inhalacje z pomocą inhalatorów i nebulizatorów, tworzących mikrocząstki rozpylonego i wydychanego przez zarażonego środka leczniczego. Lekarstwem w tym wypadku może być nawet wyciśnięty, naturalny sok z cytryny, woda z kropelkowym dodatkiem nadtlenku wodoru, DMSO, ect. o których rodzaju i dawkowaniu powinien zadecydować sam lekarz. Tak proste i skuteczne w swej formie rozwiązanie może również wspomagać szybsze zdrowienie górnych dróg oddechowych i zwłóknienia płuc powstałe na skutek uszkodzenia wirusem. W tym miejscu dziękuje sinokrwistym za pozostawione na wszelki słuczaj w horoskopach wyrazy uznania i potwierdzające ich powstałe obawy szczelną cenzurę
  doceń 3
 • Muminekk
  24.03.2020 18:06
  Wszystko skupia się wokół wirusa,a czemu służba zdrowia nie umie odpowiedzieć ciężarnej,która za miesiąc ma mieć cesarkę ale ostatnia wizyta u ginekologa się nie odbędzie i ona została bez wskazania do przeprowadzenia z powodów zdrowotnych cesarskiego cięcia ?
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Polecamy

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama