Nowy numer 21/2020 Archiwum
 • Tomko-z-Toruńca
  29.02.2020 20:53
  Tomko-z-Toruńca
  1. "w wyniku nalotów przeprowadzonych w czwartek przez rządowe siły syryjskie w syryjskiej prowincji Idlib zginęło w sumie co najmniej 29 tureckich żołnierzy". 2. "Turcja, która wspiera w Syrii antyrządową zbrojną opozycję, w ostatnich tygodniach wysłała tam tysiące żołnierzy i ciężarówek ze sprzętem wojskowym". 3. "Sojusznicy potępiają ponawiane ataki powietrzne ze strony reżimu syryjskiego i wspierającej go Rosji w prowincji Idlib".
  doceń 1
 • Muzyczny
  02.03.2020 10:25
  Mam nadzieję, polscy żołnierze nie zostaną wezwani do wspierania Turków w ich agresji na Syrię. Czy "Gość" pisząc o jakimś "reżimie" nie sugeruje, że Syryjczycy nie mają prawa do obrony własnego terytorium? Czy "prawo międzynarodowe" nie stoi po stronie syryjskich wojsk rządowych broniących swojego kraju, a Turcy je najzwyczajniej gwałcą? I ostatnie pytanie: kiedy Polska zniesie sankcje gospodarcze nałożone na Syrię?
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama