GN 21/2020 Archiwum
 • karpik
  29.02.2020 10:08
  Namawiam wszystkich którzy jeszcze nie podjęli duchowej adopcji, w szczególności tych którzy mają problem z codzienną modlitwą. Matka Boża na pewno się "odwdzięczy" i będzie dyskretnie prowadzić do swojego Syna.
  • Henryk
   29.02.2020 10:22
   Dlaczego "odwdzięczy"?! Matka Najświętsza się ODWDZIĘCZY!!! Każdy szczerze do niej się zwracający może się o tym przekonać!
   • karpik
    29.02.2020 10:53
    Dla tego że nie należy podchodzić do tych spraw interesownie.
    doceń 0
    0
 • Henryk
  29.02.2020 10:20
  Modlitwa jest oczywiście zawsze bardzo potrzebna, ale czynnikiem najbardziej szkodzącym życiu człowieka na każdym jego etapie, a po poczęciu w szczególności, jest ZUPEŁNE!!! odrzucenie Szóstego Przykazania Bożego! W tej sytuacji modlitwa o ratowanie życia tych dzieci, jest aktem obłudy, bo najpierw to życie się ma w pogardzie, a potem się wielce o nie modli. Szczera modlitwa o ratowanie życie poczętych dzieci jest udziałem tylko tych, którzy głoszą, gdzie tylko mogą, na czym polega przestrzeganie Szóstego Przykazania Bożego! Mówiąc w telegraficznym skrócie, przestrzeganie tego przykazania polega na wychowaniu dzieci w autentycznej miłości małżeńskiej, albo w wykreowanych jej warunkach, przez przekazanie przyszłym rodzicom wiedzy na ten temat, co daje zdolność do miłości oblubieńczej, zachowanie czystości, pomoc dzieciom w odnajdowaniu się młodych zdolnych i chcących obdarować się wzajemnie miłością oblubieńczą, która jest czysta, czyli pierwsza i jedyna, bo jest darem Boga dla ludzi aby ich uszczęśliwiała i aby w niej poczynały życie ich dzieci. Stwarzaniu warunków młodym małżonkom do zakładania rodziny i zdobywania środków na własne utrzymanie. Rodzice będący małżonkami, czyli kobieta i mężczyzna złączeni miłością małżeńską, która jest czysta, nigdy nie podniosą ręki na swoje dziecko, bo je kochają miłością Bożą! Słowo "kochać" odnosi się tylko i wyłącznie do miłości Bożej. Obecnie jest ono profanowane odniesieniem nawet do aktów mających w głębokiej pogardzie człowieka.
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama