Nowy numer 23/2020 Archiwum
 • magmac4
  21.02.2020 18:04
  Kiepsko, że pan etyk powtarza (czyli upowszechnia) ujawnione lub wykreowane przez lekarza informacje dot. p. Przybylskiej i w dodatku podając jednocześnie, że to nieetyczne.
  doceń 2
 • AFU
  23.02.2020 12:41
  AFU
  Mam nadzieję że opowiedziana przez lekarza historia nie była argumentem w jakiejś wątpliwej jakości i intencjach dyskusji np. o rodzinie czy prokreacji, gdzie wszyscy się przekrzykują i przerzucają często naciąganymi przykładami. Wierzę że rozważył to co robi w swoim sumieniu, znając też jak mało kto inny osobowość i postawę swojej Pacjentki, i być może uznał, że sama nie miałaby nic przeciwko, a nawet byłoby to zgodne z Jej intencjami i działaniami które podejmowała za życia. Była powszechnie znaną celebrytką, powszechnie lubianą i cenioną za otwartość i szczerość, sympatię dla innych, nie ukrywanie przed nimi szczegółów swojego życia, doświadczeń i poglądów. Angażowała się w akcje Świątecznej Pomocy, odwiedzała dzieci na oddziałach onkologicznych, udzielała wywiadów na temat swojego życia, marzeń i zamiarów. Myślę że lekarz żadnej wielkiej tajemnicy, nawet lekarskiej, nie zdradził. Celem obojga było jak sądzę przekazanie ludziom całej prawdy - o chorobie, raku, cierpieniu, ich przeżywaniu, i przede wszystkim byciu w tym wszystkim autentycznym i pełnym Człowiekiem. To niezwykle cenne i pouczające dla nas wszystkich, bezpośrednie i szczere Świadectwo. Powinniśmy je docenić, podobnie jak doceniamy dziś mądrą decyzję osobistego Sekretarza i przede wszystkim Przyjaciela naszego Papieża, który najcenniejszych i wartych poznania przez wszystkich notatek, wbrew Jego ogólnie wyrażonej ostatniej woli, nie spalił. Miał takie prawo, jako prawdziwy i być może jedyny tak bliski, Przyjaciel właśnie.
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama