Nowy numer 22/2020 Archiwum
 • podajnik
  17.02.2020 11:28
  W potoku liczb moze nie wszyscy zwolennicy prezydenta Dudy dostrzegli poniższe zagrożenie. Właściwie należałoby to umieścić jako nagłówek artykułu:
  Małgorzata Kidawa-Błońska 49,7 proc. - 50,3 proc. Andrzej Duda.
  doceń 12
  • AnnaEwa
   17.02.2020 16:32
   Pięć lat temu sondaże były podobne, jeden z ostatnich dawał zwycięstwo Bronisławowi Komorowskiemu z wynikiem 50,5% do 49,5% dla Andrzeja Dudy. Ostateczny wynik był podobny, tylko na odwrót. Andrzej Duda będzie mieć duży problem w walce o reelekcję.
   • Tomaszszcz
    17.02.2020 17:48
    Pani Anno, czy skontaktowała sie Pani z O. Żakiem?
    doceń 3
    0
   • AnnaEwa
    18.02.2020 08:59
    Nie mogłam się wczoraj, ani w piątek dodzwonić, będę jeszcze próbować.
    doceń 0
    0
 • Tomaszszcz
  17.02.2020 11:53
  Tylko Prezydent Andrzej Duda !
  doceń 15
 • dirk
  17.02.2020 18:47
  Parafrazując klasyka Marxa (Groucho oczywiście), nie chciałbym mieć takiego elektoratu, jak mój przeciwnik... Bo to elektorat negatywny, wcale nie świadomie i racjonalnie oddany i wierny przypadkowemu uczestnikowi drugiej tury, tylko destrukcyjny, podatny na manipulację, obawiający się państwa nie-teoretycznego, przedkładający ponad wszystko tylko własne interesy albo... złudzenia. Podziękował. W odróżnieniu od tamtych nieszczęśników wyborcy Pana Andrzeja Dudy mają wybór POZYTYWNY. A to wielka różnica, o której tamta strona nie ma zielonego pojęcia, co to znaczy. To nie tylko ich strata, ale dla całego kraju. A zysk dla wszystkich, dla których Polska stała się ostatnio kłopotliwą i wymagającą konkurencją. Dalej. Młode pokolenie wyborców nie może pamiętać i nie wie, jak to jest żyć w kraju, którego rozwój i konieczne przemiany zostały siłą wstrzymane na 5 czy 10 lat. Nam coś takiego zdarzyło się 13 grudnia '81. Naszą przyszłość cofnęli wstecz ludzie, których spadkobiercy pragną nam zafundować taki sam grudzień w maju. Wybór któregokolwiek z opozycyjnych kandydatów będzie oznaczał wieloletni bezproduktywny paraliż państwa i zamrożenie w naturalny sposób niezbędnych jego reform i modernizacji. I znowu - w czyim interesie? Zagranica, z lewej i z prawej, zaciera już ręce. Ale, a propos Zagranicy. W tych wyborach może wziąć udział parę milionów Polaków, których "liberalna" polityka i ekonomia (raczej księżycowa nawet) wysłały z własnego domu na londyńskie czy inne zmywaki, nie by zachwycać się ich pięknem i zwiedzać ciekawe obce kraje, lecz by zaspokoić elementarne życiowe potrzeby, z chlebem codziennym na czele. Ci ludzie świetnie już wiedzą czym się różni bycie gospodarzem w swoim własnym domu, od wyrobnictwa u obcych, na obcej ziemi. I wiedzą komu swój wcale niewesoły los banity zawdzięczają. W nich nadzieja, że dokonają jednoznacznego i zdecydowanego wyboru, na jaki wyraźnie nie stać sporej części uwikłanych w sieć niejasnych zależności i mających na względzie inne niż Polski dobro, krajowców.
  doceń 10
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama