Nowy numer 21/2020 Archiwum
 • seitz
  11.01.2020 15:50
  Prawidłowo został użyty tytuł EKOLOG jako naukowiec, profesor.
  Wbrew temu co wciska nam postępowy świat, ani Greta ani większość organizacji środowiskowych to nie są ekolodzy tylko hobbyści nie znający się na ekologii jako nauce.
  Większym ekologiem jest przeciętny Kowalski, który oddziela śmieci, unika plastiku i nie pali byle czym.
  Zieloni nie mają prawa nazywać siebie ekologami.
  W całym współczesnym świecie najtrudniej jest odróżnic postęp od PODSTĘPU.
  Z dedykacją dla Grety Thunberg.
  doceń 17
 • Anacamptis
  12.01.2020 13:47
  Pracowałem kilka lat w NGO-sie ekologicznym i wszyscy jego pracownicy (oprócz księgowej i gisowca) byli z wykształcenia biologiami, mieli duży lub bardzo duży dorobek naukowy. Więc nie wiem skąd ma Pan takie informacje. Proszę się pofatygować do siedziby jakiejś organizacji ekologicznej i to sprawdzić. Jestem wielodzietnym praktykującym katolikiem. Uczę dzieci niepowtarzania niesprawdzonych informacji. I rozumowego weryfikowania spiskowych teorii.
  doceń 1
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama