Nowy numer 23/2020 Archiwum
  • Atimeres
    02.01.2020 20:22
    Pytam się nieraz, co się dzieje w PISie. Z jakąś ukrytą polityką przekazali komisxję d/s riodziny w ręce antyrodzinne....
    A jeszcze wcześmniej antypolitycznym i antypijarowym zagraniem zaczęli mówić o niepisowskich partiach w senacie jednym okresleniem: "opozycja", zamiast "partie opozyczyjne", tak, jakby sobie zażyczyli ich sztucznego zjednoczenia przeciw sobie. I tak się chyba stało! Daleko wcześniej na tej samej metodzie, po wyklęciu ludowców, prawica doprowadziła do ich lekkomyślnego i ideologicznego zespolenia się z postkumnistyczną lewicą, pewnie na zawsze.
    doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama