Nowy numer 22/2020 Archiwum
 • seitz
  21.12.2019 08:37
  To jest zwycięstwo polskiej racji stanu i znaczący sukces polityki zagranicznej PiSu.
  A jednocześnie smutny dzień dla wiernych sojuszników Rosji Putinowskiej, którymi są Niemcy, Francja, Korea Północna, Kuba, Armenia, Białoruś, Kirgizja, Tadżykistan i Kazachstan.
  Z pewnością smuci się też niemiecka SPD wraz z byłym kanclerzem Gerhardem Schroederem obecnie lobbystą rosyjskich spółek energetycznych skondinąd przyjacielem Angeli Merkel. Czekamy na symetryczną reakcję Niemiec, bo rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow, już stwierdził że Stany Zjednoczone przygotowują sankcje, by utrzymać „sztuczną dominację na europejskich rynkach”. Co jest jak zawsze na wschodzie kłamstwem bo to Rosja jest największym dostawcą gazu do Unii Europejskiej.
  doceń 5
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama