Nowy numer 22/2020 Archiwum
 • Tomko-z-Toruńca
  14.12.2019 15:51
  Tomko-z-Toruńca
  Myślę, że w przypadku Bożego Narodzenia spotykamy się ze znanym z wielu innych obszarów kultury przypadkiem, że wątek na początku drugo-, a nawet trzeciorzędny, rozrasta się w trakcie "tworzenia" tak, że spycha główny na dalszy plan. Pierścień w .Hobbicie", na początku zaledwie ciekawy rekwizyt, staje się osią akcji we "Władcy Pierścieni". Bohaterami "Pingwinów z Madagaskaru" są pingwiny, a i tak najpopularniejszy jest Król Julian.
  doceń 1
 • CSOG
  15.12.2019 12:58
  Czasami próbuje z księdzem polemizować, coś dopowiedzieć, lub przedstawić swój punkt widzenia. Dziś mogę tylko zdjąć z głowy kapelusz, ukłonić się uważnemu obserwatorowi i powiedzieć nieśmiało chapeau bas.
  doceń 2
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama