Nowy numer 08/2020 Archiwum
 • Anonim (konto usunięte)
  09.12.2019 09:18
  W modnej ostatnio wierze "emocjonalnej" łatwo jest twierdzić, że nic się nie dzieje. Bo w sumie nic spektakularnego się "nie dzieje".
  Co więcej, patrząc, że nawet powtarzających się świat BN nie potrafimy już często obchodzić 25 grudnia, lecz czynimy to przez cały adwent (choineczki, światełeczka czy zakupki prezencików) trudno jest siąść jak to radzi cytowany dominikanin i trwać, mimo, że "nic się nie dzieje".
  doceń 4
 • Lucjan_Biel
  09.12.2019 10:05
  Lucjan_Biel
  Wkurza mnie natarczywe wielokrotne cytowanie o. Badeniego, tego z 4 literami. Nie uchodzi redaktorze. Poza tym podoba mi się pański dzisiejszy artykuł.
  doceń 6
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Marcin Jakimowicz

Dziennikarz działu „Kościół”

Absolwent wydziału prawa na Uniwersytecie Śląskim. Po studiach pracował jako korespondent Katolickiej Agencji Informacyjnej i redaktor Wydawnictwa Księgarnia św. Jacka. Od roku 2004 dziennikarz działu „Kościół” w tygodniku „Gość Niedzielny”. W 1998 roku opublikował książkę „Radykalni” – wywiady z Tomaszem Budzyńskim, Darkiem Malejonkiem, Piotrem Żyżelewiczem i Grzegorzem Wacławem. Wywiady z tymi znanymi muzykami rockowymi, którzy przeżyli nawrócenie i publicznie przyznają się do wiary katolickiej, stały się rychło bestsellerem. Wydał też m.in.: „Dziennik pisany mocą”, „Pełne zanurzenie”, „Antywirus”, „Wyjście awaryjne”, „Pan Bóg? Uwielbiam!”, „Jak poruszyć niebo? 44 konkretne wskazówki”. Jego obszar specjalizacji to religia oraz muzyka. Jest ekspertem w dziedzinie muzycznej sceny chrześcijan.

Czytaj artykuły Marcina Jakimowicza


Zobacz także

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji