Nowy numer 08/2020 Archiwum
 • Kocór
  03.12.2019 17:03
  Pismo bardzo piękne tylko adresat niewłaściwy. To do posłów którzy uchwalają prawo i zapis o poszanowaniu życia od chwili poczęcia i całkowitym zakazie aborcji .Do nich więc argumenty medyczne bardziej niż tzw. światopoglądowe.
  doceń 4
 • Kocór
  03.12.2019 17:28
  .Nie ma w Polsce prawa ZMUSZAJĄCEGO lekarza do wykonania aborcji. W ustawie o zawodzie lekarz i lekarza dentysty (Art. 39) jest napisane: "Lekarz może powstrzymać się od wykonywania świadczeń zdrowotnych niezgodnych z jego sumieniem, z zastrzeżeniem
  art. 30 [ stanów nagłego zagrożenia życia], z tym, że ma obowiązek wskazać realne możliwości uzyskania tego świadczenia u innego lekarza lub w podmiocie leczniczym oraz uzasadnić ten fakt w dokumentacji medycznej."
  Konsekwencje niespójnego prawa powinni ponieść ci, którzy takie prawa ustanawiają, a nie ci, którzy temu ZŁEMU, NIEMOŻLIWEMU do wykonania prawu podlegają.
  doceń 4
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Polecamy

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama