Nowy numer 04/2020 Archiwum
 • ptyś
  29.11.2019 21:27
  „Wspomina też o debacie na temat teologii wyzwolenia, kiedy nie była ona jedynie problemem teoretycznym...” - że niby dziś jest problemem teoretycznym tylko ...?!! 😳 A, przepraszam, dziś nie jest już problemem ale zdobyczą, odkryciem i drogą Kościoła - tego lepszego „pokornego” „z peryferii”, „szpitala polowego”. No tak. Kyrie eleison!
  • Dremor_
   29.11.2019 23:32
   Dremor_
   Dziś już nie jest problemem, bo już nie ma Jana Pawła II, który zwyczajnie nie potrafił zrozumieć realiów Ameryki Południowej.
   • ptyś
    30.11.2019 18:12
    Tija... dziś nie jest problemem a katolicyzm zanika w Ameryce Południowej - spadek o kilkanascie procent za F1. Apage Troll!
    doceń 3
    0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama