Nowy numer 44/2020 Archiwum
 • seitz
  27.11.2019 08:36
  Posłowie PO insynuują, że w Polsce są łamane jakieś prawa?
  A czy to pierwszy raz występują kłamliwie przeciw swojemu krajowi?
  Przecież osoba o odmiennych skłonnościach jest taka sama jak wszyscy inni obywatele i ma takie same prawa i obowiązki jak wszyscy.
  Przecież nikt nikogo nie pyta w urzędzie o jego skłonności i to co robi w sypialni.
  Wyraźnie widać, że Platforma dostrzegła modę na odmienność i w tym upatruje szansę na zwycięstwo.
  doceń 17
 • Lucjan_Biel
  27.11.2019 09:24
  Lucjan_Biel
  Pan Biedroń jak zwykle łże przeciw Polsce. Bredzi coś o zakazie wstępu dla pederastów do sklepów i restauracji. Koszmar.
  doceń 18
  • velario-new
   27.11.2019 16:47
   Wpisz w wyszukiwarkę "kawiarnia Grill Kraków ul. Stolarska", poczytaj sobie, a potem przeproś pana Biedronia.
   • Lucjan_Biel
    27.11.2019 18:30
    Lucjan_Biel
    Czy Robert Biedroń wszedł do tej kawiarni i go stamtąd wyrzucili za to, że jest homoseksualistą? Za co mam go przepraszać? Człowieku ty zacznij przepraszać swój mózg za znęcanie się nad nim.
    doceń 6
    0
   • velario-new
    27.11.2019 21:55
    Nie denerwuj się tak, bo zamiast dyskutować rzeczowo zaczynasz obrażać. Jesteś na portalu katolickiego tygodnika a nie pod budką z piwem, więc trochę się pilnuj.
    doceń 8
    0
   • podajnik
    27.11.2019 22:40
    Budka z piwem? Takimi słowami obrażasz rozmówcę. Gdzie Twoja tolerancja dla odmiennych poglądów?
    doceń 4
    0
 • marbie
  27.11.2019 09:46
  Jeszcze trochę i będą pewnie dyrektywy unijne narzucające przywileje dla LGBT.
  doceń 17
 • wujek_Olek
  27.11.2019 14:49
  wujek_Olek
  Redukcja genderyzmu na LBGTI dyskryminuje inne orientacje jak QAZDF+, jest to akt gwałtu!

  Ten światowy upadek cywilizacji europejsko-chrześcijańskiej "zawdzięczamy" reformatorowi dr. Luder, ktory "wyzwolił" wiarę od czynu i protestanckim Anglosasom jak Hume, Malthus, Hobbes, Darwin i Galton, ale i jak najbardziej panu Kant i jego "sapere aude!", "wyzwalającego" rozsądek od bytu, tak twierdzę ja i pani Ayn Rand, polecam lekturę jej dzieła "Powrót człowieka prymitywnego".

  Aktywiści w drodze do człowieka prymitywnego to nasi POstępowi i .Nowocześni, tym bardziej, im więcej "wykształceni", jak najbardziej ci tęczowi i zieloni, rewolucja nihilizmu en marche a -aktualnie- globalizm, genderyzm i klimatyzm jej narzędziami, jak wcześniej marksizm czy egzystencjalizm!
  doceń 6
 • velario-new
  27.11.2019 16:42
  1. "Podczas marszów dochodziło do obrażania uczuć chrześcijan" - chrześcijanie zawsze mogli i nadal mogą skorzystać w takim przypadku z odpowiednich kroków prawnych, natomiast na pewno nie uzasadnia to prowadzenia przeciwko osobom LGBT kampanii nienawiści; 2. Pracownik IKEA nie został zwolniony z pracy za poglądy, tylko za to, że groził współpracownikom homoseksualnym śmiercią, wykorzystując w tym celu cytaty ze Starego Testamentu; 3. "Agresywną ideologią" jest co najwyżej homofobia, albowiem podczas parad równości w Polsce nigdy nie dochodziło do sytuacji, by jej uczestnicy kogokolwiek atakowali, przeciwnie - to oni stawali się celem agresji słownej i fizycznej; 4. Mówiąc, że "debata dotyczy ideologii" P. Jaki wykazał, że nie zrozumiał jej przedmiotu - tak jak napisano na wstępie artykułu, debata dotyczyła bowiem sytuacji osób LGBTI w Polsce, a nie jakiejkolwiek ideologii - co jest o tyle zrozumiałe, że nie sposób dyskutować o czymś, co nie istnieje.
  doceń 13
  • Lucjan_Biel
   27.11.2019 18:20
   Lucjan_Biel
   1. Kampanie nienawiści prowadzą ideolodzy LGBT przeciwko chrześcijanom.
   2. Pracownik IKEA został zwolniony z pracy za poglądy. Twierdzenie, że cytatami z Biblii można komuś grozić śmiercią, jest przejawem aberracji intelektualnej.
   3. Homofobia to wymysł ideologów LGBT. Nie ulega wątpliwości, że ideologia LGBT istnieje i jest niezwykle agresywna wobec chrześcijan, a zwłaszcza katolików.
   4. Pod płaszczykiem ochrony osób LGBT, które w Polsce nie były i nie są prześladowane, wprowadza się antyhumanistyczną skrajnie lewicową ideologię LGBT, mającą za cel sprowadzenie człowieka do poziomu bestii, nie mającej odpowiednika nawet w świecie zwierząt. Patryk Jaki słusznie zwraca uwagę w PE na ideologiczne aspekty ruchu LGBT.
   • velario-new
    27.11.2019 21:51
    Ad 1. - nawet jeśli tak jest (czemu zaprzeczam), to chrześcijanie i tak nie pozostają osobom LGBT dłużni, a Twój wpis jest tego najlepszym dowodem. Ad 2. - można komuś grozić śmiercią własnymi słowami, a można również używając cytatów - również biblijnych. Jeżeli wydaje Ci się niemożliwe, to o Twoich właściwościach intelektualnych nie będę się wypowiadał. Ad 3. - Ideologia LGBT nie istnieje, jest to wymysł niektórych katolickich hierarchów i publicystów (generalnie - katolickich ideologów), potrzebny im do tego, by skierować uwagę wiernych na "wroga" i w ten sposób odwrócić uwagę od ewidentnego zła, które ma miejsce w Kościele, a którego nie potrafią albo nie chcą wykorzenić. Ad 4. - wydarzenia, które miały miejsce np. w Białymstoku i Lublinie podczas parad równości potwierdzają, że osoby LGBT bywają w Polsce prześladowane - odwrotnie niż katolicy, których manifestacji (pielgrzymek, procesji itp.) nie muszą ochraniać uzbrojone oddziały Policji. Poza tym Twój opis rzekomego celu ideologii LGBT ("sprowadzenie człowieka do poziomu bestii") potwierdza, że ta "ideologia" istnieje tylko w umysłach osób chorych z nienawiści i z rzeczywistością nie ma nic wspólnego.
    doceń 6
    0
   • Dremor_
    27.11.2019 22:05
    Dremor_
    Cyt: "Twierdzenie, że cytatami z Biblii można komuś grozić śmiercią, jest przejawem aberracji intelektualnej."

    Nie tak dawno w Polsce skazali faceta za groźby karalne, bo wykrzykiwał w stronę pewnej kobiety "błogosławiony kto pochwyci i rozbije o skałę twoje dzieci". Też próbował się bronić, że to tylko cytat z Pisma Świętego.
    doceń 9
    0
   • Lucjan_Biel
    28.11.2019 08:27
    Lucjan_Biel
    Velario-new : O moich właściwościach intelektualnych możesz się wypowiadać lub nie. Jest mi to zupełnie obojętne. I mądrzejsi i bardziej wykształceni od ciebie już się wypowiadali i zapewniam cię, że to mi w zupełności wystarcza.
    Ideologia LGBT istnieje i nie jest wymysłem hierarchów kościelnych, a ty jesteś przykładem takiego ideologa.
    Tak zwane "marsze równości" z równością nie mają nic wspólnego. Są to Parady Dumy Gejowskiej, obsceniczne i i odhumanizowane, uwłaczające ludzkiej godności.
    Przed Światłem i Deszczem zasłoniłeś swój umysł i swoją duszę. Nie jest to jednak velario, lecz brudna szmata.
    Nawróć się.
    doceń 4
    0
   • marbie
    28.11.2019 14:25
    Dremor po raz kolejny potwierdzasz jak mało wiarygodny jesteś. Nic takiego nie widnieje w internecie.
    doceń 3
    0
   • marbie
    28.11.2019 14:49
    Ty jesteś tego żywym przykładem.
    doceń 1
    0
   • marbie
    28.11.2019 14:51
    Swoją drogą, to Twoja idolka?
    doceń 1
    0
   • marbie
    28.11.2019 14:53
    Skoro jesteś miłośnikiem GW i THE WP, to nie wiem jaki jest cel twój komentować platformę katolicką?
    doceń 1
    0
   • podajnik
    28.11.2019 18:04
    Marbie, pamiętasz jak się angażował w walkę z celibatem w Kościele Katolickim. Przyjrzyj się ile sobie naklikał gwiazdek. Normalnie zawodowiec.
    gosc.pl/komentarze/pokaz/1110302
    doceń 0
    0
   • marbie
    28.11.2019 18:27
    Podajnik ja to wiem i on to wie ;). Moje posty też zgłaszał do usunięcia i niektóre znikły.
    doceń 1
    0
 • saherb
  28.11.2019 05:43
  Kiedyś homofobem nazywano kogoś, kto rzekomo nienawidzi homoseksualistów. Dzisiaj homofobem nazywa się tego, kogo obrano za cel zniszczenia.
  doceń 12
 • wujek_Olek
  29.11.2019 14:09
  wujek_Olek
  Dlaczego nikt nie mówi o przyczynach i skutkach hetero-fobii, skrajnej nienawiści nie tylko do innej płci ale i do własnej, jak sie ofierze niszczy odbyt, z natury jednokierunkowy, przez penetracje?!
  doceń 0
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama