Nowy numer 23/2020 Archiwum
 • velario-new
  12.11.2019 20:12
  Losy aborcji eugenicznej są w rękach jednego człowieka i Pan Redaktor doskonale wie, jak on się nazywa. Dopóki on nie zmieni zdania, nawet "niezależny" Trybunał Konstytucyjny nic nie może zrobić. Osobiście uważam, że to patologia, ale cóż, tworzenie i utrzymanie tej patologii GN nader ochoczo wspierał.
  doceń 13
 • Dremor_
  12.11.2019 21:22
  Dremor_
  Jak już powoływać się na Hartmana, to konsekwentnie - mówił, z resztą słusznie, że kolejny zakaz nic nie da, napędzi tylko podziemie.
  doceń 10
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Jarosław Dudała

Redaktor serwisu internetowego gosc.pl

Dziennikarz, z wykształcenia prawnik, były korespondent Katolickiej Agencji Informacyjnej w Katowicach. Współpracował m.in. z Radiem Watykańskim i Telewizją Polską. Od roku 2006 r. pracuje w „Gościu Niedzielnym”. Jego obszar specjalizacji to problemy z pogranicza prawa i bioetyki. Autor reportaży o doświadczeniach religijnych.

Kontakt:
jaroslaw.dudala@gosc.pl
Więcej artykułów Jarosława Dudały

 

Zobacz także

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji