Nowy numer 41/2019 Archiwum
 • spe
  08.10.2019 08:24
  Swoje zestawy "pozytywnych zachowań", od których normalmemu człowiekowi niedobrze się robi, serwują nam za darmo bez ustanku. Teraz wpadli na pomysł, żeby do tego jeszcze dopłacać?
  doceń 18
 • teofanes
  08.10.2019 10:34
  No to UE zaczyna finansować elementy nowej religii światowej. Tak, tak, to konieczna ideologiczna podbudowa pod Nowy Porządek Świata.
  doceń 14
 • Mol
  08.10.2019 11:11
  Mol
  Hm, normalny Erasmus to darmowe studenckie wakacje pod hasłem chlanie, ćpanie i nie powiem, co jeszcze. Idea Erasmusa religijnego nie budzi mojego zaufania. Jak miałaby wyglądać wymiana międzyreligijna? Protestanci uczestniczący w buddyjskiej medytacji, żydzi na roratach, a katolicy kołyszący się w rytm śpiewu muezina? Pomysł z piekła rodem. Urzędnicy UE chcą po prostu wszystko to ze sobą wymieszać, żeby zatrzeć różnice (nie do pogodzenia!!) między religiami i odebrać ludziom tożsamość. A młodym najłatwiej namieszać w głowie, bo rzucają się na każdą nowinkę jak sępy na padlinę.
  doceń 22
  • JAWA25
   10.10.2019 13:40
   "urzędnicy UE chcą po prostu wszystko to ze sobą wymieszać" z czego to cytat?
   doceń 20
 • Anonim (konto usunięte)
  08.10.2019 16:02
  Teoretycznie Kościół Katolicki jest powszechny czyli przeznaczony dla wszystkich czyli inkluzywny, Ale czy my, katolicy tego naprawdę chcemy?
  doceń 21
  • teofanes
   08.10.2019 17:05
   Tak, Kościół katolicki jest dla wszystkich, pod warunkiem, że ten, kto do niego wchodzi przyjmuje naukę Jezusa Chrystusa i wszystkie konsekwencje, które z niej wynikają. Natomiast nie jest dla tych, którzy wchodząc doń, chcieliby nadal pozostać żydami (w sensie wyznania oczywiście), muzułmanami czy buddystami. Taki kocioł różnych wiar pod jednym dachem kościoła nie jest możliwy.
   • Anonim (konto usunięte)
    09.10.2019 07:35
    To nie jest odpowiedź na moje pytanie. Pytanie jest proste - czy my katolicy chcemy aby Kościół Katolicki był powszechnym?
    Rozpoczynanie ewangelizacji od stawiania warunków jest już zaprzeczeniem powszechności. Co więcej, my nie ewangelizujemy, my nieustannie innych pouczamy.
    doceń 22
    0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL