Nowy numer 41/2019 Archiwum
 • Anonim (konto usunięte)
  14.08.2019 10:14
  Od wielu lat w Polsce rządzi dualizm partyjny PO-PIS, czyli de facto obóz "styropianowy". Szkoda, że brakuje młodych polityków potrafiących ten dualizm przełamać. Szkoda, że w Polsce brakuje nowoczesnej chadecji , ale też szkoda że brakuje nowoczesnej lewicy.
  doceń 11
 • DREM0R
  14.08.2019 17:16
  DREM0R
  Pamiętam, jak jeszcze nie tak dawno pan Redaktor pisał, że za wcześnie, by stawiać krzyżyk na Kukizie, ale widać, że Kukiz jednak robi wszystko, by przyspieszyć swój polityczny koniec.

  Ale jak go znam, to do wyborów pewnie jeszcze zdąży się pokłócić z Kosiniakiem.
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Bartosz Bartczak

Redaktor serwisu gosc.pl

Ekonomista, doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach specjalizujący się w tematyce historii gospodarczej i polityki ekonomicznej państwa. Współpracował z Instytutem Globalizacji i portalem fronda.pl. Zaangażowany w działalność międzynarodową, szczególnie w obszarze integracji europejskiej i współpracy z krajami Europy wschodniej. Zainteresowania: ekonomia, stosunki międzynarodowe, fantastyka naukowa, podróże. Jego obszar specjalizacji to gospodarka, Unia Europejska, stosunki międzynarodowe.

Kontakt:
bartosz.bartczak@gosc.pl
Więcej artykułów Bartosza Bartczaka

Zobacz także

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji