Nowy numer 41/2019 Archiwum
 • Tomaszszcz
  08.08.2019 20:04
  WSTYD PANIE KUKIZ WSTYD! TAKI ANTYSYSTEMOWY A ŁAPKA W ŁAPKĘ Z TYMI KTORZY 8LAT OKRADALI NAS WSZYSTKICH ! GRATULUJĘ ! Wstyd!
  doceń 11
 • Boka
  08.08.2019 22:33
  Duży błąd Panie Doktorze . Jako konserwatywny anty-PiSowiec , miałem zamiar zagłosować na PSL. Ale w sytuacji,gdy występujecie wspólnie z towarzystwem, które do Sejmu wprowadziło Pana Winnickiego i spółkę, to być może pozostanę w domu , bo naprawdę nie ma na kogo głosować.
  doceń 2
 • AFU
  13.08.2019 19:21
  AFU
  O żadnym błędzie ani pomyłce nie ma mowy. Obie partie są tak samo nie-wiarygodne a jedynym celem jest przeszwarcowanie się przez próg wyborczy. Program - Zielona Gruszka Dla Każdego!
  doceń 1
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL