Nowy numer 43/2019 Archiwum
 • apucia
  15.04.2019 07:54
  No i co, nie wpływa to na stres dzieci? Czego uczymy młodzież, gdy nauczyciele pokazują, że jak coś nam się nie podoba, to mogę krzyknąć, tupnąć i powiedzieć: Nie, bo nie... Czy naprawdę nasze dzieci mają zapamiętać swoje egzaminy okraszone takimi okolicznościami?
  • tomaszl
   15.04.2019 09:11
   Wiem, wiem, ci niedobrzy nauczyciele. Znam takich, co wg Ciebie nie troszczą się o dzieci. Ale co ciekawe mają poważanie u rodziców i u uczniów. Tych których uczą lub uczyli.
   Więc może ta "troska o dzieci" to taka fałszywa nuta, aby zaatakować tych, którym odmawia się prawa do godnego wynagrodzenia.
   doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL