Nowy numer 42/2019 Archiwum
 • Dymisja
  02.02.2019 12:21
  Premier powinien zdymisjonować Ministra MSZ. Normalny człowiek na takim stanowisku udziela wywiadu po uprzednim podpisaniu umowy o konieczności autoryzacji wywiadu przed publikacją. Powinien rowniez dysponować nagraniem wywiadu i być wspomagany przez światłych tłumaczy. Oświadczenia MSZu wskazują ze Minister nie zabezpieczył siebie i kraju przed "nieautoryzowaną publikacją". A sam temat wymagał konsultacji z Premierem.
  doceń 0
 • Seitz
  02.02.2019 13:11
  Minister Czaputowicz dał się podpuścić.
  Na polibudzie dwaj doktorzy grali w szachy codziennie podczas godzinnego przejazdu pociagiem. Grali w pamięci. Bez planszy i pionków.
  Jaki z pana Czaputowicza jest strateg w polityce zagranicznej jeśli w szachy nie gra.
  doceń 0
 • Andrzej Skulski
  02.02.2019 16:10
  Nie domagał się tylko sobie życzył. Ot polska nieudolna dyplomacja to tak jest gdy znajomość obcych języków jest nie do pogodzenia z patriotyzmem.
  doceń 5

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL