Nowy numer 41/2019 Archiwum
 • Albert
  30.10.2018 13:19
  A narzucali swoją religię innym, napadali, dokonywali aktów terroru i gwałcili też?
  doceń 21
 • mee...
  30.10.2018 13:51
  Odwracanie kota ogonem, a mianowicie to co nie jest przystosowalne do asymilicji ze wzgledu na religie - miesza sie z nasza kutura, ktora znajdziemy za sprawa Hiszpanow tez w Argentynie. Dzis natomiast przywodcy bolszewicy w uni daza do asymilacji - nie nielegalnych emigrantow z Afryki, a naszej cywilizacji z nimi...stad te podchody.
  doceń 14
 • mee...
  30.10.2018 14:26
  Chrystusa sie nie wypierajcie, ale gdy wypelniacie papiery - nie koniecznie musicie sie przyznawac co do pochodzenia swego - Caucasien, bo tym samym synagoga szatana bedzie was miala na celowniku jak zacznie sie jawna likwidacja wybranych, ktorzy do tego czasu sie ostana, chociaz rozumie, ze w Polsce jeszcze nie ma takiego problemu, jakowiel Polacy calkowicie nie wiedza skad sie wywodza...ale przyjdzie taki czas jak juz bedziecie wymieszani.
  doceń 1
 • wujek_Olek
  30.10.2018 18:08
  wujek_Olek
  To co mówi nadaje sie do zrozumienia "inaczej", .nowocześnie. Jest migracja pojedyncza i masowa, jest migracja kulturowo bliska i kulturowo daleka. Jest migracja sterowana i dzika. Azyl zachodu po II. WS dotyczył skrajnych wyjątków, kulturowo bliskich. Migracja i integracja rodaków z Litwy i Kresów byla liczebna, ale kulturowo identyczna, tak samo w Niemczech, tam byli przezywani od "Polacken". Z integracja Turków czy Arabów w D/S/F/... już gorzej, późniejsze generacje sie nawet dezintegrują. Dzisiaj mamy masowy napływ migrantów bez wiedzy skąd i kim oni są, tsunami bez kontroli. To zbrodnia i początek końca naszej cywilizacji. Kto tego nie widzi, to raczej #notmypope …
  doceń 9
 • Katolik k
  30.10.2018 20:10
  Albert zapytaj Indian co z nimi zrobiono
  • Kon ktory oniemial
   30.10.2018 21:16
   Indian? Masz na mysli protestancki rozboj na poczatku istnienia USA?
   doceń 1
 • podaj nick
  31.10.2018 11:15
  Uchodźcy z Polski a właściwie z Rosji ci którym udało się przeżyć deportacje i wydostać z sowietów w czasie II wojny szukali azylu, po sprawdzeniu opcji Argentyńskiej woleli Afrykę, wracali z powrotem przez Atlantyk, wielu osiedliło się w dawnej Rodezji, Ugandzie, Tanganice, Kenii czy RPA, tak że nie ma się czym chwalić z punktu widzenia Argentyny. Emigranckie są społeczeństwa obu ameryk, Europa nie szczególnie widać, poziom edukacji tego kto to mówi też nie szczególny
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL