Nowy numer 42/2019 Archiwum
 • tadeuszogorek
  11.10.2018 09:34
  tadeuszogorek
  Przymusowość szczepień jest WBREW woli narodu. To duży błąd PiSu.
 • Jx5
  11.10.2018 10:37
  - Oczywiście, gdyby nie było przymusu, straciliby ogromną kasę, którą koncerny farmaceutyczne dają, komu trzeba. W domu w którym mieszkam, w klatce obok mieszka dziewczynka, która po szczepieniu skazana jest na wózek inwalidzki do końca życia. Ja urodziłem się w czasach kiedy jeszcze nie było tego idiotyzmu że szczepieniem, każdy przechodził "odrę", "świnkę" ... i dlatego jesteśmy zdrowi.
  • Gość
   11.10.2018 12:09
   "idiotyzm ze szczepieniem" tak, nie krępuj się, napisz jeszcze, że Pasteur był chory na umyśle, po co szczepić, niech się szerzy wścieklizna
   doceń 4
 • DaD
  11.10.2018 16:03
  Cieszę się, to jedyna dobra rzecz jaką zrobił PIS, nie można pozwolić żeby ruchy pro epidemiczne sterowane z Federacji Rosyjskiej doprowadziły do klęski na polu walki z chorobami które udało się po latach zwalczyć. Następnym krokiem powinien być zakaz umieszczania dzieci nieszczepionych w publicznych szkołach, przedszkolach i żłobkach - w wielu prywatnych już takie zakazy są.
  doceń 3
 • Józef K.
  11.10.2018 20:59
  Panie Karczewski , nie wychodziłbym na Pana miejscu prze szereg. Będzie tak , jak zarządzi jednoosobowy Suweren. Sondaże wskazują , że w elektoracie Partii przeważają głosy za dobrowolnością szczepień .A Pan wie , mamy okres wyborczy.Jak to mówią , Vox populi , Vox Dei . A co będzie później , to nie istotne . Jęśli Suweren uzyska pełnie władzy , to jeśli uzna ,że tak trzeba , wprowadzi z powrotem obligo szczepień a kto mu wtedy zabroni .
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL