Nowy numer 8/2019 Archiwum
 • pcc
  12.07.2018 09:07
  Tylko nie nuncjusz. Jest dyplomatą, nie może mieszać się w sprawy wewnętrzne kraju, w którym pracuje. To tak, jak poparcie ambasadorów Zachodu dla parady równości. Papież powinien go odwołać.
  doceń 4
 • allegro001
  12.07.2018 13:22
  To były rozmowy pokojowe godzące zwaśnione strony prowadzone na terenie Bazyliki. Nie być tam to jak przejść koło pobitego i powiedzieć mu - Sorry nie mogę Ci pomóc bo jestem dyplomatą i nie mogę się mieszać - W Nikaragui w wyniki rozruchów już zginęło kilkaset osób. Nuncjusz jest Polakiem - prośba o modlitwę aby nie doszło do wojny domowej.
  • pcc
   12.07.2018 14:43
   To niech zrezygnuje z bycia nuncjuszem i broni najsłabszych.
   doceń 0
 • Anakin
  12.07.2018 18:17
  PCC. Odważni dyplomaci przebywają na miejsce konfrontacji by stać się "oczami świata". Niewiele wiemy o charakterze udziału nuncjusza, ale co do zasady sama obecność, która mogłaby powstrzymać przemoc nie jest naruszaniem mandatu.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL