Nowy numer 8/2019 Archiwum
 • henrykmaroszek
  11.07.2018 22:54
  A ja zapraszam was do modlitwy za naszą ojczyznę, czy to swoimi słowami czy korzystając z modlitewnika. Dla tych co są w podróży polecam https://naszemodlitwy.pl
  doceń 1
 • velario
  12.07.2018 02:16
  Skoro to prezydent Filipin wypowiadał się o Bogu obraźliwie, to dlaczego do modlitwy i postu wzywani są wszyscy katolicy tego kraju? Czy to jest tak, że jeżeli tej modlitwy i postu zabraknie, to Bóg się rozgniewa i ześle na Filipiny jakieś nieszczęścia? Czy ktoś mógłby mi to wyjaśnić? Wygląda bowiem na to, że Bóg jest bardzo małostkowy i mściwy, jeżeli oczekuje "przebłagiwania" Go za niemądre słowa jednego człowieka, i to na dodatek przez tych, którzy niczego w tym zakresie nie zawinili. Nie rozumiem tego.
  • parafianka
   12.07.2018 11:00
   Na Filipinach skrajny sadyzm to przejaw miłości. Ja stoję po stronie tych którzy bardziej dbają troszczą się o prawa np. zwierząt gospodarskich niż takich ludzi jak przeciętny Filipińczyk.
   doceń 0
  • Roberto
   12.07.2018 14:24
   Velario ,chodzi o to,że w grupie jest moc.I jak się dużo ludzi będzie modlić i pościć za prezydenta Filipin,to Bóg być może przyjdzie z tą łaską dla niego.Bóg nie jest mściwy i małostkowy.Bóg jest najlepszym przyjacielem.To ludzie tylko mają błędne pojęcie o Bogu.Oczywiście będą konsekwencje tego co powiedział prezydent Filipin ale tylko te konsekwencje będą dla niego.
   doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL