Nowy numer 8/2019 Archiwum
 • albert
  11.07.2018 10:06
  Szczyt wszystkiego co człowiek może mieć, to stan szczęśliwości i to właśnie daje Jezus tym, którzy za Nim idą. Szczęśliwość jest to najwyższy stopień radości. Szczęśliwości może człowiek doznawać tylko wtedy, gdy jest w bliskości duchowej z ukochanymi osobami i ma zabezpieczone wszystkie potrzeby bytowe. Doznawanie szczęśliwości warunkuje czystość sumienia, a to można osiągnąć tylko i wyłącznie idąc za Jezusem i dlatego stan szczęśliwości można osiągnąć tylko i wyłącznie idąc za Nim!
  doceń 1
 • Brodaty Sokrates
  11.07.2018 10:34
  Św.Benedykt nie był szaleńcem.Był osobą bardzo mądrą,twardo stąpającą po ziemi.Nie potrzebował szaleństwa czy walki przeciwko komuś czy czemuś.On wiedz co jest potrzebne aby dobrze przeżyć życie.Bez szaleństw i sztucznie nadmuchanej ekscytacji.Wystarczy dobrze przeżyć każdy z kolejnych dni życia. "Ora et labora".Każdego dnia.
  doceń 0
 • Gabriela
  12.07.2018 12:16
  Jezus kieruje swą obietnicę do wszystkich za Nim idących, tj. wcielających w życie Jego naukę. Nie idą za Nim ci, którzy pod sztandarem Systemu Wartości wyruszają na kolejną w dziejach krucjatę.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL