Nowy numer 24/2018 Archiwum
 • Gość
  13.06.2018 13:33
  Naprawdę nie wystarczy 500+? Ludzie mają po 6000 zł rocznie więcej na dziecku, jeszcze nie potrafią z tego kupić wyprawki? Dajcie 300+, ale tym dzieciom, którym nie dajecie 500+... Jak ktoś nie umie dodatkowych pięciu stów umiejętnie rozdysponować na potrzeby dziecka (a we wrześniu te potrzeby to wyprawka szkolna), to jest niegospodarny i nie ma co go wspierać bardziej, bo i trzysta zmarnuje.
  • podaj nick
   15.06.2018 21:54
   przez te 500 plus duża grupa asortymentów podrożała większe firmy lecą na masówkę wycinają mniejsze, które poprzednio bez nadmiernego zainteresowania rynkiem tych większych sobie radziły, ogólnie mało co jest produkowane w Polsce, ewentualnie produkty z serii 5 koło u wozu, więc po co ta radość, ci co wychowując dzieci umieją przeznaczać pieniądze na rzeczy dla nich wartościowe a nie na zasypywanie byle czym i tak bez 500plus chyba dawali sobie radę
   doceń 0
 • zapytam
  14.06.2018 08:19
  Jeżeli 2 lipca złożę wniosek to dlaczego mam czekać do września? Dlaczego nie mam szans na otrzymanie tego do końca lipca? Mógłbym dzieci - dwójka - obdarzyć większym kieszonkowym na drugi turnus wczasowy w sierpniu i jeszcze by mi zostało na dobrą przekąskę do grilla.
  • www
   16.06.2018 21:55
   Twój post jest dowodem szkodliwości wszelkiego rozdawnictwa. Do pracy leniu roszczeniowy, to zarobisz na kieszonkowe dla dzieci i na przekąskę do grilla. Bo na flaszkę, jak rozumiem, jakoś uzbierałeś.
   doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama