Nowy numer 13/2024 Archiwum
  • wujek_Olek
    17.05.2018 14:51
    wujek_Olek
    Polityczny establishment "zachodu", w tym USA, UE i nie tylko Polski od dawna nie reprezentuje interesów suwerena (narodu, "we, the people"), tylko interesy "elit", "rynków" i "inwestorów". Pomawianie partii jako "populistycznych" służy jedynie oczernianiu i dyskwalifikacji suwerena, który przez "elity" postrzegany i pomawiany jest jako "deplorables" (żałośni). Co ciekawe, "ruchy" wyluzowania obyczajowego, jak najbardziej wyzwolenia tzw. "orientacji" seksualnych, traktowane są jako "postępowe". Dlaczego? Bo dobrowolne niewolnictwo jest najbardziej skuteczne, ale i haniebne, a człowiek ma tylu "panów" ile żądz i przywar. Dlatego nie dostrzegamy tej manipulacji jako gwałtu, którym jest.
    doceń 4
  • E.
    17.05.2018 22:07
    "Obie partie są uważane za populistyczne, obie są mocno eurosceptyczne, obie są niechętne nielegalnej imigracji i obie mają pozytywny stosunek do Rosji Putina" - nareszcie jest dostrzegalne to złowieszcze dla świata powiązanie partii eurosceptycznych i nowokonserwatywnych z putinowską wizją polityki. Mam wrażenie, że bardzo długo w prasie konserwatywnej w Polsce upajano się pojawieniem tego typu ruchów w Europie, pisano o "przebudzeniu", itp. Pamiętam, jak w "Gościu" rejestrowano wszelkie działania Putina powstrzymujące "homoseksualną propagandę". A wystarczyło otworzyć oczy i zobaczyć, jakie to "przebudzenie". Przebudzenie na rogatkach Moskwy.
    doceń 0
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Bartosz Bartczak

Redaktor serwisu gosc.pl

Ekonomista, doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach specjalizujący się w tematyce historii gospodarczej i polityki ekonomicznej państwa. Współpracował z Instytutem Globalizacji i portalem fronda.pl. Zaangażowany w działalność międzynarodową, szczególnie w obszarze integracji europejskiej i współpracy z krajami Europy Wschodniej. Zainteresowania: ekonomia, stosunki międzynarodowe, fantastyka naukowa, podróże. Jego obszar specjalizacji to gospodarka, Unia Europejska, stosunki międzynarodowe.

Kontakt:
bartosz.bartczak@gosc.pl
Więcej artykułów Bartosza Bartczaka

Zobacz także