Nowy numer 25/2018 Archiwum
 • Wdzięczni czytelnicy
  13.03.2018 14:25
  Jedna z najlepszych wiadomości dnia. Gratuluję i bardzo się cieszymy z nominacji Księdza. Mamy nadzieję, że to właśnie Ksiądz otrzyma nagrodę, którą już ma w naszych sercach za dostarczanie nam wiedzy, artykuły pomocne dla zrozumienia meandrów naszej religii i pogłębianie dzięki "Gościowi Niedzielnemu" naszej wiary. Dla wielu z nas "Gość Niedzielny" stał się "Gościem Codziennym" bo nie wyobrażamy sobie przeżycia dnia bez zaglądania i czytania codziennych publikacji. A nauczył nas tego właśnie Ksiądz poprzez rzetelność i mądrość, którymi w swoich artykułach i przemyśleniach dzieliła i dzieli się z nami cała Redakcja. Bóg zapłać. Z życzeniami wszelkich łask i dobrodziejstw od Pana Naszego.
  doceń 27
 • Tomaszszcz
  13.03.2018 20:50
  Ksieze Marku gratuluję!
  doceń 15
 • Anonim
  14.03.2018 03:55
  Proponuję, aby Ksiądz Marek wrócił na stanowisko naczelnego Gościa Niedzielnego i żeby abp Skworc mu to umożliwił. Tygodnik pod nowym naczelnym jest coraz słabszy i jak tak dalej pójdzie utraci palmę pierwszeństwa.
  doceń 13

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama