Nowy numer 29/2019 Archiwum
 • Michał
  16.01.2018 14:03
  W sumie wspaniałe, szkoda tylko że sprzedaje też skarpetki w gift boxach dla gejów... Widać w Ameryce już nie można inaczej.
  doceń 2
 • Stefan1
  16.01.2018 21:58
  To nic dziwnego że chłopak z tym syndromem daje sobie radę w życiu. Kiedyś już pisałem o Karolku, chłopcu z mojej ulicy, Downie który przyniósł nie tylko rodzicom ale i nam sąsiadom tyle radości a zarazem podziwu - nie dla niego a dla rodziców. Historia Karolka - już nie żyjącego - do dziś jest wspominana w domu gdyż żona też go znała i ..... czasem pomagał jej samochód w warsztacie brata naprawiać. DOWN to nie wyrok, to egzamin dla rodziców. Lecz nie wymagajmy od każdego rodzica by podołał tym obowiązkom.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL