Nowy numer 25/2018 Archiwum
 • ona
  14.11.2017 09:55
  Ja już im w niczym nie wierzę! Zaczynają rządzić dla siebie dla wrogów Polski! Nie spodziewałam się tego po PiS. Mają zablokować aborcję feministki wyjdą na drogę to PiS panikuje mieli zrobić wolne niedziele od handlu to obce grupy z zachodu nie! A o Ukrainie mówię z niepokojem! Chcą ukraincom dać renty za pieniądze polskich podatników! ukraina zakłamuja historię pluje na Polskę a PiS się ich boli słucha! Ludzie patrzcie im na ręce ktoś ich musi upomniec bo zaczynają zdradzać Polskę. Mnie się to nie podoba nie wiem jak wam
  doceń 2
 • Gość
  14.11.2017 10:15
  DO ROBOTY! Skoro już kasujecie od nas po kilkanaście tysięcy miesięcznie, to macie tam siedzieć i pracować! Nie dość że niemoralnie dużo zarabiacie, to jeszcze do roboty w ogóle nie przychodzicie.
  doceń 4

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama