Nowy numer 24/2018 Archiwum
 • Gosc
  12.09.2017 23:05
  Brawo Mary!!! Za odwagę i wytrwałość!
  doceń 13
 • Gość
  13.09.2017 00:19
  Dobra, łagodna osoba. Jestem ciekaw czy Papież Franciszek wie o jej istnieniu i jeżeli tak to czy ja wspiera?
  • Słuchaczka
   13.09.2017 08:44
   To napisz o niej do Papieża i już rozwiejesz swoją ciekawość.
   Mnie to nie przeszkadza czy Papieży wie czy nie , tacy cisi i pokorni to święci i trzeba ich wspierać modlitwą i dobrym słowem. Trzeba przy niej trwać tak jak Bóg przy niej trwa. Ona jest dla nas wzorem i z niej czerp przykład.
   doceń 7
 • Gość1212
  13.09.2017 08:01
  Kanada cuchnąca niesprawiedliwością.
  doceń 10
 • Gość
  13.09.2017 11:47
  Dlaczego niektóre postawy ludzkie są zabronione? Dlaczego nie można nakłaniać, przekonywać do zachowań które się poważa? Jeżeli nie nakłania się do łamania prawa, to nie jest to zabronione! Zwalczany jest nie tylko inny sposób postępowania ale myślenia. Lewactwo to dyktatura, mafia która ma swoich wykonawców w postaci sędziów!
  doceń 11
  • Gość
   13.09.2017 22:43
   kliniki aborcyjne w Kanadzie jako przedsiębiorca mają prawo do prowadzenia działalności gospodarczej i ochronę karną na wypadek utrudnień ze strony os. 3 przy wykonywaniu działalności, dlatego jak ktoś założył działalność gospodarczą pod nazwą klinika aborcyjna, a aborcja jest dozwolona, to każdy kto odstrasza klientów jest przestępcą godzącym w prawa przedsiębiorcy, ile skutków z nałożenia na siebie różnych przepisów, wtedy wolność słowa odchodzi na drugi plan
   • Gość
    14.09.2017 21:58
    A jak lewacy protestują przed zakładami produkującymi broń, fermami zwierząt futerkowych i rzeźniami tudzież tartakami, to też ta wolność gospodarcza wówczas obowiązuje? Czy może jednak nie zamyka się ich do więzień uznając, że protestują w sprawach istotnych dla społeczeństwa??? Niestety dziś Zachód jest przesiąknięty lewacką zdemoralizowaną ideologią, która wyżej każe cenić życie żaby niż człowieka.
    doceń 0
    0
   • Gość
    15.09.2017 22:58
    takie przepisy obowiązują w Kanadzie każdy kraj ma inne ustawodawstwo, lewacy zapewne protestują tylko tam gdzie za to nie pójdą siedzieć, albo ze względów PR nikt ich nie pociąga karnie, to powyżej tylko wyjaśnienie na jakiej zasadzie w tej sytuacji doszło do karania w przypadku pani Mary Wagner, u nas też przepis dość podobny tzw. czyn nieuczciwej konkurencji, z tym że jest tylko odpowiedzialność cywilna ( odszkodowanie ) nie karna, poza tym aborcja nie może być przedmiotem działalności u nas, ale gdyby była szersza dowolność w zakresie aborcji to np. osoby podobnie protestujące byłyby pociągane do płacenia odszkodowań
    doceń 0
    0
 • vinger
  13.09.2017 21:17
  Czy życie może być piękne? Mary pokazuje, że tak. Mary, dzięki za Twoje świadectwo wierności. A sędzia, ... może by i chciał ale musi inaczej. Taka to niezawisłość owej trzeciej władzy - to niewola ta sama co za Piłata Poncjusza.
  doceń 5
 • Gość
  14.09.2017 03:50
  Jak to dobrze, ze nie musicie zyc w tej strasznej Kanadzie, tylko macie swoja pepkoswiatowa demokracja, w ktorej wszystkie wladze jedza z tej samej reki. Za to z tej najbardziej prawej i slusznej reki, ktora szanuje wszystko i wszystkich pod warunkiem, ze katolickie. Proponuje nie ruszac sie nigdzie, stolice przeniesc do Torunia a zepsuta Kanade zostawic w spokoju.
  • DarieD
   14.09.2017 12:26
   Nie wypowiadaj sie o kazdym. Ja zyje w tej jak to okreslasz zepsutej Kanadzie. Uwazam ze ona robi dobra robote. A kraj robi to samo co np w polsce ttle ze w pl aborcji dokonuje sie pod zaslona milczenia w ciemnej uliczce a tu odbywa sie to legalnie i jawnie.
   doceń 0
  • Gość
   14.09.2017 22:02
   Tak! Jak dobrze, że nie musimy żyć w kraju tak zepsutym moralnie jak Kanada. Prawo jest podstawą i emanacją życia społecznego - prawo kanadyjskie świadczy bardzo źle o tym społeczeństwie. Nie chciałabym tam żyć, bo bogactwo nie jest wartością dla której warto poświęcić choćby jedno ludzkie życie.
   doceń 1
  • Gość
   15.09.2017 09:10
   Bredzisz kolego. Widzisz absurd tej opisanej sytuacji i piszesz takie brednie.
   doceń 0
 • Pilecki
  14.09.2017 11:02
  Wolność słowa w wydaniu zachodnim :/
  "Wzięła jednak wzór z Lindy Gibbons, około siedemdziesięcioletniej już rodaczki, obecnie prababci, która wbrew sądowym zakazom spacerowała przed klinikami aborcyjnymi z plakatem, na którym widać niemowlę i napis: „Dlaczego mamusiu? Przecież mogę dać tyle miłości”. Linda spędziła za to za kratami łącznie około 12 lat."
  doceń 2

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama