Nowy numer 21/2018 Archiwum
 • Stanisław_Miłosz
  13.08.2017 15:31
  A mogli sobie w domowym zaciszu popijając schłodzony soczek w szkiełku sarwiwal (choćby na Planete) pooglądać i byłoby miło i bezpiecznie. I prokuratura miała by mniej do śledzenia.

  Harcerze! Zachciało się z Naturą zmierzyć! Trzeba tę swawolę jeszcze większą liczbą przepisów ukrócić! Tak, by się odechciało, by nawet myśl w zarodku zdusić. Jak nie potrafią sami zadbać o swoje bezpieczeństwo, to państwo powinno o ich dobro zadbać.
  A jak już zadbać, to nie tylko o harcerzy. O, choćby taki pan Prezes, na zalewie za sterami bez patentu zasiadł! By do słitfoci pozować. A przecież jaką katastrofę w ruchu wodnym mógł spowodować! Szczęśliwie burzy nie było, bo gdyby była, to strach pomyśleć co mogło by się stać! Strach pomyśleć.
  • Gość
   13.08.2017 22:11
   Jakie przykre to uwagi...jaka witaminę trzeba zażywać by kpina i drwina nie tamowały współczucia, rozsądku,umiaru?
   • Stanisław_Miłosz
    14.08.2017 10:34
    Jesli odbierasz mój komentarz jako kpinę i drwinę, to mogę tylko tyle: grubo się mylisz.
    doceń 0
    0
 • olekdrob
  13.08.2017 17:41
  Tu i teraz chyba jest czas na żałobę i współczucie dla osób związanych z tragedią a nie wygłaszanie własnych żali. Ludzie trochę spokoju i uszanowania uczuć innych.
  doceń 7
 • gregg84
  13.08.2017 18:44
  A czy śledztwo obejmie także twórcę burzy za umyślne lub nieumyślne sprowadzenie katastrofy?
  doceń 3
 • Anna Panna
  14.08.2017 01:15
  Suszek... taka miła nazwa, a taka straszna tragedia... Jednak nie sposób nie stwierdzić, że konieczne jest nowe spojrzenie na bezpieczeństwo. W obliczu występujących ostatnio, a niespotykanych wcześniej, huraganowych wiatrów niezbędna jest weryfikacja dotychczas sprawdzonych przepisów i norm. To, co kiedyś świetnie funkcjonowało, teraz może być, niestety, niewystarczające....
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama