Nowy numer 33/2018 Archiwum
 • Gość
  16.02.2017 16:50
  Nie rozumiem czemu nie łamach GOŚCIA reklamowane są szkodliwe dla wiary organizacje.
  http://www.effatha.org.pl/zagrozenia/maitrii.htm
  Siostra Pawlik świetnie opracowała o tym ruchu - polecam
  doceń 2
 • Gość
  18.04.2017 15:34
  Wspaniale! Lubelska wspólnota Ruchu "Maitri" przy parafii św. Józefa (ul. Filaretów 7) również organizuje pomoc dla Aleppo.
  doceń 3
 • (wujek) Olek
  21.12.2017 20:33
  Zwracam uwagę na fakt, że "zachodnie, wolnościowe, kapitalistyczne" (znacz "dobre") banki odmawiają wsparcia syryjskiego "reżimu" i blokują przekazy na cele ccharytatywne nawet na konta w PL, jak podam w treści przekazu np. "Aleppo". Taka "wolność" jak za bolszewii. Mam to na piśmie.
  doceń 0
 • gość
  01.02.2018 19:18
  maitri zbierało u nas środki w latach '70-ych "na matkę Teresę z Kalkuty", która nigdy tych pieniędzy nie zobaczyła, ani nawet nie wiedziała o zbiórkach, jak można takie coś promować ponownie, podobno za te fundusze wybudowali buddyjskie ośrodki m. in. w Polsce oraz akcje nawracania na buddyzm, diamentowe drogi i inne cuda, w tym różnych magików jak Ravi Shankar, jego to nawet Kwaśniewscy reklamowali, ciekawe czy za darmo czy z tych pieniędzy uzbieranych na naszych pielgrzymkach, tych pieniędzy w Aleppo tez pewnie nikt nie zobaczy
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama