Nowy Numer 16/2024 Archiwum
  • Podpisany
    07.07.2015 15:45
    Co z rozgłośniami niemieckimi, amerykańskimi i innymi a także z gazetami niemieckimi (mówimy o własności kapitału) stanowiącymi 80(?)% rynku gazet lokalnych/regionalnych i prawie 100 kolorowych?

    Czy uciszamy tylko te, za które oficjalnie płaci Moskwa?

    Wiemy przynajmniej po co jest KRRiT. Ciekawe czy będziemy się cieszyć jak będą cofać koncesje rozgłośniom katolickim nastającym na "obowiązujące prawo" np o in vitro.

    A skoro zgadzamy się by koncesje były i były rozdawane to będą i zabierane. No, ale po co nam wolność słowa, skoro przy niej nie można brać łapówek za koncesje.
    doceń 3
  • Gustav
    07.07.2015 16:07
    Pamiętam czasy gdy wolno było głosić tylko "poprawne" poglądy i widzę że teraz nic się nie zmieniło. Tak jak teraz panuje w mediach Rusofobie (nawet tu w tytule: "rosyjska szczkaczka" nawiązuje dziennikarz - to bardzo smutne że w mojej ulubionej gazecie tez). Tak odbieramy prawa ruskie to ich kultury, polityki, ... bo tylko nasza jest słuszna i najlepsza. To straszne że nic się nie zmienia ustrój tak a demagogii że my to prawie święci a inni to najgorsi ... . czy jeżeli się zgadzam z poglądem ruskiego dziennikarza że NATO prowokuje zbrojenie i to do pokoju nie prowadzi, czy tez trzeba mnie r bo jestem szczekaczka? Wg tytułu to dziennikarz piszący to tak uważa. To naprawdę smutne. B
  • MP246
    07.07.2015 18:39
    Tylko jedno pytanie: kiedy usłyszymy i przeczytamy w mediach, że "rosyjscy imperialiści" spuścili stonkę na "nasze" pola?
    Obawiam się jednak, że nawet gdy to się stanie, większość społeczeństwa i tak nie przejrzy na oczy...

    Zapraszam:
    http://milkblog.cba.pl
    doceń 2
  • ks. Piotr
    08.07.2015 15:14
    Nie wierzyłem, ze coś takiego może ukazać się w "Gościu", ze może tu powstać tak zjadliwa, poprawnie polityczna opinia.
    Na tym polega wolność słowa w Polsce, ze zamyka się rozgłośnie które przekazują wartości obrony rodziny, przeciwdziałania popularyzacji homoseksualizmu, genderyzmowi, itp.?
    Ciekawe jak długo jeszcze, przy rządach UE, które są tak bardzo "demokratyczne", a jednocześnie chwalone w tym czasopiśmie, "Gość Niedzielny" będzie czasopismem dostępnym? Obyście się nie zdziwili, że trzeba schodzić do podziemi, bo w takim tempie sekularyzacji szybko to nastąpi.
    Wstyd mi jest za Was i więcej to czasopismo w mojej parafii nie zagości w kościele.
    doceń 0
  • Anna
    08.07.2015 20:21
    och, gdyby zamknąć te wszystkie izraelskie szczekaczki
    - nad Polską zapadłaby głucha ciszszsza....
    doceń 0
  • Agathocles
    08.07.2015 21:46
    z czego, z czego tu sie cieszyć, zaraz dowiemy się że upadek PO to też wina Putina. Gość - to pismo katolckie czy żydobolszewickie?

    doceń 0
  • ks. Piotr
    09.07.2015 10:03
    A mojego komentarza nie ma? Za bardzo prawdziwy i zabolał? A Gość w mojej parafii nigdy już się nie pojawi i tak. nie różnicie się niczym od wyborczej
    doceń 0
Dyskusja zakończona.

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Jacek Dziedzina

Zastępca redaktora naczelnego

W „Gościu" od 2006 r. Studia z socjologii ukończył w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Pracował m.in. w Instytucie Kultury Polskiej przy Ambasadzie RP w Londynie. Laureat nagrody Grand Press 2011 w kategorii Publicystyka. Autor reportaży zagranicznych, m.in. z Wietnamu, Libanu, Syrii, Izraela, Kosowa, USA, Cypru, Turcji, Irlandii, Mołdawii, Białorusi i innych. Publikował w „Do Rzeczy", „Rzeczpospolitej" („Plus Minus") i portalu Onet.pl. Autor książek, m.in. „Mocowałem się z Bogiem” (wywiad rzeka z ks. Henrykiem Bolczykiem) i „Psycholog w konfesjonale” (wywiad rzeka z ks. Markiem Dziewieckim). Prowadzi również własną działalność wydawniczą. Interesuje się historią najnowszą, stosunkami międzynarodowymi, teologią, literaturą faktu, filmem i muzyką liturgiczną. Obszary specjalizacji: analizy dotyczące Bliskiego Wschodu, Bałkanów, Unii Europejskiej i Stanów Zjednoczonych, a także wywiady i publicystyka poświęcone życiu Kościoła na świecie i nowej ewangelizacji.

Kontakt:
jacek.dziedzina@gosc.pl
Więcej artykułów Jacka Dziedziny

 

Zobacz także