Nowy numer 42/2019 Archiwum
 • ksadamkaczor64
  19.04.2014 11:35
  ksadamkaczor64

  Życzenia wielkanocne 2014

  „Trzeba iskrę Bożej łaski rozniecać.
  Trzeba przekazywać światu ogień miłosierdzia”

  (Jan Paweł II, Łagiewniki, 17.08.2002)

  DRODZY PRZYJACIELE
  Przeżywanie tegorocznych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego w szczególny sposób wiąże się z przyjęciem i przekazywaniem naszym bliźnim ognia Bożego Miłosierdzia. Wzywa nas do tego Papież Bożego Miłosierdzia Jan Paweł II. Jego kanonizacja dopiero wtedy będzie miała głęboki sens, jeżeli będziemy dorastać do ideałów, na które on wskazywał.

  Dlatego z całego serca życzę, aby Wasze osobiste spotkanie ze Zmartwychwstałym Panem na nowo roznieciło w sercach ogień miłosierdzia i dało apostolską moc do zapalania iskrą Bożej łaski Waszych bliskich, rodzin, środowisk.

  Jezu Zmartwychwstały, prosimy Cię spraw, aby dzięki naszemu świadectwu na ziemi było więcej braterstwa, więcej solidarności, więcej zgody i prostej ludzkiej życzliwości.

  Z serdecznym pozdrowieniem i zapewnieniem o modlitwie
  ks. Adam Kaczor

  doceń 2
 • issewen
  19.04.2014 13:32
  Bóg zapłać! :) i wzajemnie.
  doceń 0
 • carioca
  19.04.2014 21:01
  Niestety 21 letni Anderson Luiz Santos da Silva mieszkający w Niterói nie dożył Wielkiej Soboty. Wczoraj wieczorem razem z mamą i siostrą zmierzał do kościoła. W tym samym czasie wywiązała się strzelanina między policją a handlarzami narkotyków. Chłopak chciał chronić swoją mamę i 9 letnią siostrę, niestety dopadła go bala perdida, czyli przypadkowa kula. Anderson, który była bardzo zaangażowany w animację muzyczną w swojej parafii MB z Nazaretu, zginął na miejscu. Dziś po jego pogrzebie w mieście wybuchły zamieszki.
  http://glo.bo/Qn97KB
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zobacz także

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL